Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 21 Οκτωβρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    ....και γιατί όχι τον απο πάνω σας    ....
     
  2. llazouli

    llazouli Contributor

    Έξυπνο και ενδιαφέρον νήμα, θα μπορούσε να κυλήσει πολύ όμορφα...δώστου λοιπόν, κλώτσο να γυρίσει... 

    Ο αξιαγάπητος μας Ιnco,.. πανέτοιμος να βουτήξει σε βαθιά ίσως και θολά νερά για να ανασύρει
    θησαυρούς που θα μοιράσει γενναιόδωρα, αλλά ίσως και μόνο για τη χαρά της κατάδυσης!
    Αγωνιστής με πάθος για ό,τι αγαπάει,
    επίμονος μέχρι εσχάτων να ενδώσει στο τηλεφωνικό σεξ  

    Αφιερωμένο  
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2009
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Αυτό το turn on κατι μου κάνει  

    lazouli είσαι super....
     
    Last edited: 21 Οκτωβρίου 2008
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Η υπογραφή σου llazouli μου θυμίζει τους στίχους των Skyclad.

    “Turn on, tune up, cash in, sell out”. (παράφραση της ατάκας του Timothy Leary)


    Γνωστή η αγάπη της llazouli για την καλή μουσική και την εποχή του Woodstock.  
     
  5. Elysium η χαρα του report οταν στριμωχτει  
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Elysium,η Primo Victoria έχει καμία σχέση με τη Venus Victoria?  
     
    Last edited: 21 Οκτωβρίου 2008
  7. Μα γιατι? 
    Η πιο ενδιαφερουσα στιγμη. Οταν πεσουν οι μασκες και φανει ποσο αντεχει ο καθενας
    Δεν εκανα κατι παραπανω απ' αυτο που λεει ο νηματοθετης. Αυτα ειναι τα σχολια μου.
    αν θες μπορεις να τα λογοκρινεις χωρις αιτια αλλα σε βλεπουνε
     
  8. gaby

    gaby Guest

    ".......Αντίο......"
    Παραπέμπει σε μια αθέλητη ίσως θεοσέβεια, καθώς "αντίο" σημαίνει επακριβώς "στο θεό" και έχω τη διαίσθηση ότι δεν εννοεί "στο θεό που πιστεύετε" ή τα σχετικά, επίσης δείχνει έναν αναχωρητισμό, άσχετα αν η αναχώρηση αυτή μπορεί να είναι το κρύψιμο πίσω από μια κουρτίνα, ενός διακριτικά γελαστού (; )προσώπου. Επίσης βγάζει και κάτι μυστηριώδες, το "αντίο". Σε συνδυασμό με την προεπαναστατική, βαθιά νυχτωμένη φιγούρα του άβαταρ, με κάνει ν ανησυχώ για μια νύχτα της Βερντέν...

    Αυτά, κορνήλιε και κάτσε καλά να παίξει και να κάνει το κέφι του και κάνας άλλος   

    Α, και παράπονο βγάζει η υπογραφή σου.

    Τώρα έχω κι εγώ παράπονο, γιατί ο Incomplete_ έγραψε την υπογραφή μου όπου βρήκε χώρο και δεν τη σχολίασε διόλου    
     
  9. Ωωωω ναι με υπολογιζεις και με υπολογιζεις πολυ
    Δεν θελω να "φωτισω" κανεναν. Εκανα οτι ειπες
    Δεν εχεις λογο ουτε για διαγραφη ουτε για τιποτα
    Δεν βριζω και δεν βγαινω εκτος θεματος
    Τεντερ απαιχτη. Αλλα τι εγινε την νυχτα της Βερντεν?
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Ένα διάσημο βασιλικό ζεύγος, που τα είχε βρει σκούρα, πήγε να την κοπανήσει κρυφά και συνομωτικά απ τη χώρα του, αλλά είχε κάνει τη γκάφα να πει αντίο σε όλους το βράδυ πριν φύγει μες τη νύχτα και απ αυτό τους πήρανε είδηση και ούτε διακόσια μέτρα δεν πρόλαβαν να φύγουν, τους γυρίσαν πίσω με φωνές και γιούχα και μετά από λίγο καιρό κατέληξαν στη γκιλοτίνα! Η Βερντέν ήταν εκεί που τους πιάσανε.
     
  11. Τεντερ λιλλι. Ενδιαφερουσα παρουσια και ενδιαφερον ατομο.
    Ειναι καλη στην συζητηση και γενικα μου αρεσει. Επισης λογω υψους μαλλον
    μου δημιουργει φαντασιωσεις υποταγης  
    Η υπογραφη δεν ξερω τι σημαινει
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Dura Lex sed Lex Σκληρός νόμος, αλλά νόμος!
    Ακόμη κι αν δεν μας αρέσει, τον τηρούμε...πρόκληση στην αυτοπειθαρχία μας