Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 16 Ιανουαρίου 2009.

  1. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Παίζω με τα μπαλάκια του σκύλου μου. Είναι σφιχτά, ολοστρόγγυλα και ολόστητα. Το ένα είναι μαύρο και το άλλο εκρού. Δεν δείχνει να ενοχλείται καθόλου και με εντυπωσιάζει.
     
  3. skia

    skia Contributor

    ... τη χαζή... 
     
  4. cider

    cider Kitchen master

    Διάφορα. Στο φόρουμ μπαίνω όταν υποτίθεται ότι δουλεύω.
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Διαβάζω, παίζω πιάνο, μιλάω με τα παιδιά μου, πάω στο γυμναστήριο, βλέπω κάποιες σειρές στην τηλεόραση ( Φιλαράκια, Ιατρικές υποθέσεις και Grey's anatomy), βλέπω ταινίες, γράφω καμιά τσόντα, πίνω κανένα κρασάκι ή ουισκάκι, παίζω με τις γάτες μου, μπαίνω στο φόρουμ, μιλώ με φίλους και φίλες στο τηλέφωνο και στο msn, πάω σε κανένα μπαράκι ή σε καμιά ταβερνούλα, πάω επίσκεψη σε σπίτια φίλων. Όταν μου περισσεύει κανένα φράγκο πάω για σκι ή σε θερμά λουτρά.

    Επίσης αυνανίζομαι, καθώς αυτόν τον καιρό είμαι εκτός σχέσης. 

    Τέλος, σκέφτομαι.
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εκτός σχέσης;;;; Τώρα θα δεις τι θα πάθεις!!!

    Υ.Γ.: Πόσοι θα σου την πέσουν!!  
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Εγω παιζω με τα μπαλακια του σκυλου της alnair, οταν δεν εχει ελευθερο χρονο να παιξει εκεινη.
    Μπαλακια ναχουμε κι απο ελευθερο χρονο βρισκουμε....
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Στον ελάχιστο χρόνο που έχω παίζω με την μικρή μου.Προσπαθώ να μην είμαι απλά διακοσμητικός μαζί της.Παίζουμε με τα παιχνίδια της,πηγαίνουμε βόλτες(αν και έχει κρύο),κάνω οτιδήποτε ώστε να την κάνω να χαμογελάει.Είναι πανέμορφη...μού έχει αλλάξει τη ζωή...

    Υ.Γ. Έπαιζα και μπασκετάκι ερασιτεχνικά αλλά ας όψεται ο καραγκιόζης που μου διέλυσε το χιαστό.Που θα πάει...σιγά σιγά επανέρχομαι.   Να ανοίξει ο καιρός και όλα θα γίνουν.
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Συμπληρώνω την λίστα μου με τις must see και must see(again) ταινίες.
    Συλλέγω εικόνες από το νετ.
    Καταστρέφω το στομάχι μου.
    Και παίρνω αποφάσεις που ποτέ δεν τηρώ.
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Εμένα δεν μου το επιτρέπει...  

    Πάω λοιπόν στο Βασιλόπουλο, και παίζω με τα μπαλάκια της μοτσαρέλα, σε κείνες τις μαλακιές συσκευασίες, που τα μπαλάκια κολυμπάνε μέσα σε νερό...

     
     
  11. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Αν πηγαίνεις στον Βασιλόπουλο επειδή άκουσες ότι έχει και του πουλιού το γάλα, λυπάμαι αλλά πρέπει να σ' το πω: Είναι μύθος
     
  12. imagine

    imagine Regular Member

    Βοηθαω την thelma που βοηθαει την alnair να παιξει με τα μπαλακια του σκυλου της, υπαρχει μια ελλειψη στα ανθρωπινα μπαλακια.