Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 16 Ιανουαρίου 2009.

  1. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    να απαντήσω και εγώ ακούω μουσική βλέπω τηλεόραση βγαίνω με φιλους-ες κάνω ταξίδια
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    στον ποιόν;
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    εγώ πάλι δεν έχω σκύλο αλλά γάτα και δεν έχει μπαλάκια.  
     
  4. Petropoulos

    Petropoulos New Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Αρκετα ταξιδια, καμια παρτενερ για παρεα;  
     
  5. Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Λιώνω στον ύπνο....
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Δεν κάνω πολλά πράγματα. Διαβάζω αν πέσει κάτι ενδιαφέρον στα χέρια μου, κλείνομαι στις σκέψεις μου (θετικές ή αρνητικές), γράφω ό,τι μου κατέβει εδώ μέσα. Πού και πού κάνω σεξ (ενίοτε βέβαια το μετανιώνω, αλλά μικρή σημασία έχει). Όταν έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο προτιμώ απλώς να την κάνω, κι έτσι ταξιδεύω...

    Α... ξέχασα το βασικότερο. Υπομονή! Αλλά αυτή την κάνω κι όταν δεν έχω ελεύθερο χρόνο  
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    η ζωή μου είναι ένας ελεύθερος χρόνος ...
     
  8. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Aκουω μουσικη η παιζω κιθαρα η διαβαζω βιβλια και χαζα περιοδικα η σαπιζω στον υπολογιστη. Επισης τρωω (για διασκεδαση, οχι επειδη πειναω, και κατα βαση αηδιουλες), μιλαω στο τηλεφωνο, παω βολτες, κανω σεξ οταν συνδιαζεται ο ελευθερος χρονος μου με τον ελευθερο χρονο αυτου που θελω να συμμετεχει, αλλιως αυτοικανοποιουμαι αυξανοντας την συλλογη μου απο βιντεακια αντιστοιχων ενδιαφεροντων που βρισκω στο νετ, παιζω με το τρελοκουταβι μου και σπαμε τα νευρα του γερου γατου, βαφω τα νυχια μου, πανω κατω αυτα.
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Εργαζόμενη μαμά & Ελεύθερος χρόνος είναι τρελός και άπιαστος συνδιασμός.. Αν και όταν υπάρξει,βλέπουμε..συνήθως ζωγραφίζω.​
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Τον τελευταίο καιρό προτιμώ να κοιμάμαι και γενικώς να βρίσκομαι σε ηρεμία (δύσκολο εως ακατόρθωτο) καθώς η υγεία μου όσον αφορά κοιλιά, έντερα, στομάχι πάνε από το κακό στο χειρότερο.
     
  11. Syrah

    Syrah Contributor

    Διαβάζω. Τις τελευταίες ημέρες μελετώ ομοιότητες δυαδικής λογικής και δυαδικής αριθμητικής. Και κάποια κυκλώματα διακοπτών.
     
  12. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Τι, μυθος??? Μου καταστρεφεις την εικονα που ειχα για τα super market και ηταν τοσο ιδανικη! Και τωρα τι θα κανω τον ελευθερο χρονο μου?