Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 16 Ιανουαρίου 2009.

  1. ariadni

    ariadni Regular Member

    Όταν περνάω όλη τη μέρα δουλεύοντας (περασμένα μεγαλεία) το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να αποφεύγω να βρίσκομαι με κόσμο. Η καλύτερη μου, να είμαι σπιτάκι μου, να διαβάζω ότι βιβλίο πέσει στα χέρια μου, να χαζεύω στο internet και να φαντασιώνομαι ότι μου κατέβει στο κεφάλι. Φυσικά, σχεδόν πάντα παρέα με διάφορες ψιλοενοχές για όλα αυτά που θα έπρεπε να κάνω αλλά εξακολουθώ συστηματικά να μην κάνω.
     
  2. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    σας χαιρομαι. εγω οταν εχω ελευθερο χρονο εργαζομαι μανιωδως.
    δυστυχως τα λαθη πληρωνονται.
    παλιοτερα επαιζα μπουζουκι επαγγελματικα κι ετσι ασχολιομουν ολη μερα.
    εκανα και κανα μαραθωνιο δις της εβδομαδος. εφτιαχνα ψηφιακους δισκους με ταινιες (dvd) ιντερνετ, ποδοσφαιρο, κυνηγι και πολλα αλλα, αγωνες δεξιοτεχνιας με το αυτ/το.
    τωρα? αγωνες δεξιοτεχνιας με το ταξι. εχω γινει εξπερ στην αποφυγη σαμαρακιων λακουβων (αδοκιμος ορος αλλα τεσπα) πεζων και μοτοσυκλετιστων.
    χρονος για τιποτα.
     
  3. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Όταν έχω ελεύθερο χρόνο προσπαθώ να διαλέξω τα κατάλληλα μπαλάκια για να αγοράσω στην alnair, ώστε να πάψει επιτέλους να παίζει με τα μπαλάκια του σκύλου της, επειδή εκνευρίζεται κι ας μη το λέει.
     
  4. Jomaru

    Jomaru Guest

    football manager, βολτες , περπατημα , βιβλια, αρμονιο..
     
  5. Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Πάντως κανένας δε γραφει στο φόρουμ στον ελεύθερο χρόνο του!  
     
  6. Puma

    Puma Regular Member

    Μέχρι πολύ πολύ πολύ πρόσφατα...

    έβγαινα βόλτες (κυρίως για φαί γιατί είμαι και φαγανό παληκάρι),
    άκουγα μουσική,
    έκανα σερφ (στο internet, μη φανταστείτε στη θάλασσα... greekbdsm, facebook, miniplay κλπ),
    πήγαινα γυμναστήριο,
    έπαιζα μια φορά την εβδομάδα ποδόσφαιρο,
    έφτιαχνα web sites και διάβαζα για γλώσσες προγραμματισμού και...
    δε θυμάμαι κάτι άλλο αυτή τη στιγμή!

    Όλα αυτά, όπως ανέφερα, μέχρι πολύ πολύ πολύ πρόσφατα και συγκεκριμένα μέχρι που διάβασα το thread και παντού βλέπω τη λέξη 'μπαλάκια - μπαλάκια - μπαλάκια - μπαλάκια - μπαλάκια'!

    Πλέον θα κάνω τις αντίστοιχες αλλαγές στις ασχολίες μου... πιο συγκεκριμένα...

    όταν βγαίνω για φαί, θα παραγγέλνω κεφτεδάκια ή γιουβαρλάκια (που είναι σαν μπαλάκια),
    από τραγούδια θα ακούω μόνο του Φλωρινιώτη '- Ναι, θέλω, θέλω να μάθω - Πιάσε - Πιάνω - το μπαλάκι',
    στο internet θα μπαίνω μόνο σε site ηλεκτρονικών καταστημάτων καθώς επίσης και στο e-bay και θα κάνω έρευνα αγοράς για μπαλάκια,
    στο γυμναστήριο θα προσπαθήσω να σηκώσω αλτήρα με τα μπαλάκια,
    στο ποδόσφαιρο αντί να κλωτσάω τη μπάλα, θα κλωτσάω τα μπαλάκια του αντιπάλου
    και, τέλος, όταν θα φτιάχνω web sites, θα σφίγγω παράλληλα το μπαλάκι που είναι για την καταπολέμηση των νεύρων (θα προσπαθήσω να το λιώσω όπως εκείνος ο Ινδός έλιωσε τα ζάρια σε ένα παλιό James Bond με τον Roger Moore)  

    Αυτά... γεια σου, alnair  
     
  7. Eri

    Eri

    Μαλακιζομαι ποικιλοτροπως......
     
  8. χμ...τι κάνω λοιπόν στον EΛEYΘEPO χρόνο μου που πλέον είναι σαββατοκύριακατικος κ μετάμεσονυχτιος...πολλή μουσική,άπειρες ταινίες-οι περισσότερες τρόμου,άντε στο τσακίρ κέφι καμία με bdsm θεματολογία, γιατί με τις άλλες κλαίω.Βιβλία,φτιάχνω κεριά,μαγειρεύω,πίνω μπαφους κ παίζω προ(αστειεύομαι για τους μπαφους),ασχολούμαι με την ασπρόμαυρη φωτό,πολύ με υπολογιστές,βόλτες,σεξ μηδέν καθότι ελεύθερη την τελευταία χιλιετία,α-και να μην ξεχάσω-πίνω αίμα κατά προτίμηση α+.Αυτα για τώρα 
    㘹਀Ϙ
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    τι ειναι αυτο????????            
     
  10. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    προσπαθω να δω κανεναν φιλο να διαβασω κανενα βιβλιο αλλα κοιμαμαι στην 5 σελιδα αλλα να σαπισω και στον υπνο εχω να κοιμηθω ολοκληρη νυχτα δεν θυμαμαι απο ποτε
     
  11. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Βασικά μόλις βρω έστω και λίγο χρόνο κάθομαι στην πολύ ''άνετη θέση'' μπροστά στον καινούργιο μου Η/Υ!
    Πάω και βόλτα, μόνος. Τρώω λίγο. Κοιμάμε 3 το πολύ 4 ώρες.
     
  12. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Πλέον στον ελεύθερο χρόνο μου είμαι ιδαίτερα χαρούμενη, επειδή έγινα η αιτία φίλοι και γνωστοί να διαθέτουν τον χρόνο τους δημιουργικά, ασχολούμενοι με παντός είδους μπαλάκια. Puma, αυτό με το ποδόσφαιρο, που οι άλλοι θα κλοτσάνε την μπάλα κι εσύ τα μπαλάκια τους, πιστεύω ότι θα σου δημιουργήσει προβλήματα. Θέσε έναν υψηλότερο στόχο: να καταφέρεις μια μέρα να κλοτσήσεις τα δικά σου!