Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 16 Ιανουαρίου 2009.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Προσπαθω να επαναφερω το ποδι μου στην κατασταση που ηταν πριν το κανω κομματια.Δεν εχω αλλο ελευθερο χρονο.
     
  2. κηπουρικη ως επι το πλειστον-κλαδεμα, σκαψιμο, ραντισμα, ποτισμα
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Αν χρειαστείς βοήθεια εδώ είμαστε εμείς.Χειριζόμαστε το φτυάρι με μεγάλη ευκολία.Εμπειρία χρόνων. 
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μη λες τέτοια και την τρομάζεις ακόμα δε μπήκε. Θα καταλάβει μόνη της τι ωραίους λάκκους ανοίγουμε εδώ μέσα  
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

     

     
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    σιγουρα εισαι εσυ? κι οχι καποιος πιο γερος?
     
     
  7. Τι να σας πω παιδια... καλα τα φτυαρια αλλα το σημαντικοτερο ειναι να καταπνιξεις τον δακο και τον περονοσπορο. Εγω χρησιμοποιω το Harness100 τηςMonsanto (αληθινο ονομα ειναι-γιατι ξερω που θα παει το ανωμαλο μυαλο σας!) αν εχετε καμια αλλη προταση καταπολεμησης ευχαριστως.
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Ξέρεις μήπως,αν είναι τώρα καλή εποχή, για να κλαδέψω τις τριανταφυλλιές μου??​
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Φλεβάρη και να προσέχεις να μην κλαδέψεις τα 'μάτια"
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Προσπαθώ να με βάλω να δουλέψω(αλλά δεν τα πολυκαταφέρνω)
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Ναι ναι..θα τα προσέξω τα "μάτια"!
    Thanks! ​
     
  12. Avaton

    Avaton Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

    Αν δεν ασχολουμαι με την μηχανη μου τοτε κανω αυτο που μου αρεσει πιο πολυ απο ολα...ανεβαζω ταινιες
    Femdom και Fetish και τις ποσταρω σε διαφορα σιτε...συμπεριλαμβανομενου των δικων μου.