Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα παιδία παίζει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dominastella, στις 1 Ιουλίου 2008.

  1. dominastella

    dominastella Regular Member

    εγο παιδια βιονο μια σχεση που δεν ειναι καν σχεση αλλα εχειο στοιχεια εντονου σαδισμου ποσ αλλιοσ οταν καπιοσ σε θελει τρελα και σε αποριπτει ενο σε ποθει ποσ ενο σε χαιδεβει σου λεει δεν σε θελο και τρελεναι οταν φλερταρεισ και σου επιτιθεται γιατι του λεσ αφου δεν θεσ αλλα δεν θελει να σε εχει καπιοσ αλλοσ ποσ να το πο σαδισμο αγαπη ποσ σκορπιοσ λεσ να ειναι αυτο αλλα ιπαρχει εντονο παθοσ πολι εντονο αλλα λογο θεσησ φοβαται να προχορησει
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Βρε ποιον μου θυμισες.... ποιον μου θυμισες...??
     
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Τώρα εσύ κάτι πας να πείς και μάλλον έχει μια λογική και μια βάση, αλλά με την ορθογραφία αυτή κόντεψα να πάθω καταρράκτη. Για το στόρι πάντως, αυτές είναι σχέσεις αγάπης-μίσους. Δεν είναι σαδισμός ακριβώς, είναι διαστροφή. Η ευχαρίστηση του να πληγώνεις και να πληγώνεσαι.
     
  4. dominastella

    dominastella Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    απλα ενα παθοσ μοιραιο θελει να με δειρει που την κανο να με ποθει δεν περιμενηε κατι τετοιο στην τελοια καριερα τησ αλλοτε με θελει και αλλοτε μου τη λεει χορισ λογο και οταν φλερταρο σκιλιαζει παθαινει ηστερια πλεον ολοι τη λενε σατριμενη νεβρικη η κιρια τελοια αγαπησε μια ασημη και εγο γελαο και τησ λεο ζιλεβεισ
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Mετα σου λεει μη γραφεις greeklish γιατι δεν διαβαζονται.
    Τα greekτρεχαγυρευε πως σας φαινονται....?????  
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Έχουν μια πρωτοτυπία και δεν μπαίνουν σε στενά καλούπια. Προδίδουν ευρυμάθεια και Κυριαρχικό πνεύμα: 'Εγώ τη μιλάω τη γλώσσα τη ρημάδα, ότι θέλω την κάνω'.
     
  7. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Εμένα παλι μ αρεσει. Διαστροφή, αλλά μου λειπει ο αυθεντικός, μοναδικός, μεγασποδολάγνος
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Αγαπητή Dominastella
    και στα προφορικά έτσι τα γράφετε;
     
  9. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

       
    Αποκλειεται,εκεινα θα πλησιαζουν περισσοτερο τα Αρχαια Ελληνικα(Δωρικη διαλεκτο)!!!!!
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Μας βλεπω Κυριε G.E. να καταληγουμε σε δημοσια μονομαχια με μαρτυρες τον Dolmance και τον MasterPier για το ποιος θα κερδισει την αποκλειστικότητα του μεγαποδολαγνοσ



    Υ.Γ. Τα οπλα της μονομαχιας μπορεις να τα διαλεξεις εσυ
     
  11. dominastella

    dominastella Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    με τραβαει σαν μαγνητησ χριστε μου κατι πρεπει να γινει να την παρο αγκαλια και να κοιμιθει πανο μου να κλεισει τα ματια και να μου πει βρε χαζη παντα λαχταρουσα το κορμι ου αλα ημουν δηλη να παρασυρθο στο κρεβατι με εναν τοσο ομορφο αγγελο που τολμησε απτην αρχη να μου πει τοσο αυθορμητα και παιδικα σε θελο κανεισ δεν μου ειπε τοσο αυθορμητα σε θελο χορισ ενδιασμο αλλα με παθοσ σαγαπο μην με πονασ μαρια γιατι με οσεσ και να παο εσενα θα φερνο στ μιαλο μου εσενα θα εχο αγκαλια και τα γαλαζια σου ματια θα κοιτο βαθια για να δο αν με αγαπασ εστο λιγο ελαχιστο θα με κανει τον πιο ευτιχισμενο αγγελο γιατι τιποτα δεν εχει νοημα αν δεν εισαι κοντα μου ολα κενα και η ζοη χορισ αξια μελανχολια μαρια ειναι το ομρφο προσοπο ενοσ αγελου να μμη γελα ποτε γιατι θα πονο τοσο πολι σχεδον θα δακριζει και ασ με κοιτουν τοσεσ καμια δεν μπορει να με κανει να γελασο μονο εση γιατι σε αγαπο οποσ ποτε δεν αγαπησα καμια ουτε θα αγαπησο καμια ουτε θα αγαπησο ποτε καμια αν με αρνηθεισ
     
  12. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Ποσες οι πιθανοτητες να υπαρχει δευτερος μεγασποδολαγνος???
    Ουτε με κλωνοποιηση δεν θα μπορουσαν να το πετυχουν.