Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα παιδία παίζει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dominastella, στις 1 Ιουλίου 2008.

  1. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Τι γραφη!!! Σκετη ποιηση...

    (Αυτος πρεπει να'ναι)
     
  2. dominastella

    dominastella Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    ο μεγασ ποδολαγνοσ αγαπα βαθια και εστειλε εμενα να σασ πο ποσ ο μεγαλιτεροσ πονοσ ειναι αυτοσ τησ αγαπησ μου ειπε λοιπον οτι οσεσ αφεντρεσ και αν τον δειρουν καμια δεν του προκαλεσε τοσο πονο οσο η αφεντρα που λεγεται αγαπη γιατι αυτη χαραζει την καρδια που ματονει καθε ορα που ειναι μακρια αυτη με τα γαλαζια ματια που κοιτουν τοσο βαθια και μου ειπε οτι ορεσ ορεσ θελει η καρδια του να σταματηση να χτηπα αλλα ειναι τοσο γλικοσ ο πονοσ που μπορει να τον αντεξει για παντα ααρκει για μια φορα να του σκουπισει τισ πλιγεσ αυτη η μαρια και να του πει ποσ τον αγαπα
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?


        
     
  4. dominastella

    dominastella Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    οχι ειναι η αφεντρα που δεν ροτα αλα απαιτει να ιποταχτεισ και ξερει οτι δεν μπορεισ να μην το κανεισ
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Και αυτος ο Χαινριχ πανω στα καλυτερα εφυγε!!!
     
  6. dominastella

    dominastella Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    οταν με κοιτα νιοθο οτι τν αγαπο και με αγαπα και οτι αρκει ενα τσαφ να καουν ολα και να και το παθοσ να λιοσει καθε αντισταση γιατι τα ματια λενε για την καρδια οσα δεν παραδεχεται το πνεβμα
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    αν σαρνιθο αγαπι μου κακο μεγαλο ναβρο να μι με θελι ο ουρανος ιλιο να βλεπο μαβρο αν σαρνιθο αγαπι μου να μαρνιθουν κιοι φιλοι χαδι ποτε μου ναμι δο να μι φιλισο χειλι αν σαρνιθο φιλο σταβρο κιορκο βαρι σου κανο ανσαρνιθο αγαπι μου να πεσο να πεθανο,να πεσοοοο, ναααααα ,πεθαααα ,ααανοοοοοοοο.
     
  8. dominastella

    dominastella Regular Member

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    απτη μια μου επιτιθεται απτην αλλη ειναι τρηφερη ζηλεβει παραφορα τησ ειπα νιοθο μεγαλη ελξη και παθοσ για εσενα οταν με φλερταρει καπια αλλη τοτε τησ δειχνει οτι δεν μπορει να το κανει χαιδεβοντασ μασ θελει να τησ δειχνο ενδιαφερον χορισ ομοσ να γινεται κατι ειναι ωηχοβορο απλα η θεση τησ προισταμενησ και η τελοια καριερα τησ δεν την αφηνουν να προχορησει ολοι τη θελουν μονο εγο τησ το ειπα και αυτο τη σοκαρε ποσ τολμησα ολοι με παρεχτηκαν μου ειπε οχι αλλα τηναλλη μερα μου ζητησε συγνομη για μια διαφονια μασ αλλα ενοοουσε αυτα που τησ ειπα σαν μου εεγε θελο να πο ναι αλλα δεν ρισκαρο την καριερα μου ξερο οτι με θελει ολοι ξερουν τ γινεται και το σηζητουν το βλεπουν γιαυτο ειναι επιθετικη μαζι μου ειναι σκορπιοσ και εγο ταβροσ τησ μιλο για αλεσ τρελενεται και τησ λεο ζηλεβεισ γελα ειναι 41 εγο 29
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Αδυνατω να διαβασω την πιο πανω παραγραφο!
    Θεε μου γιατι δεν εμαθα ιερογλυφικα?
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Και το ασχημο ειναι οτι γιναν και ζευγαρι!!!!!!! 
     
  11. female

    female Contributor

    Re: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?





    Τι πάει να πει "ωηχοβορο" ;


     


     
  12. Eri

    Eri

    Γιατι το παρεχτηκαν το καταλαβες????