Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα παιδία παίζει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dominastella, στις 1 Ιουλίου 2008.

  1. Syrah

    Syrah Contributor

    dominastella σε κάθε περίπτωση είναι πολύ ευχάριστο το γεγονός πως καταφέρνεις να μετασχηματίζεις ένα πρόβλημα (γιατί από τα γραπτά σου συμπεραίνω πως ως πρόβλημα γίνεται από την ίδια αντιληπτή η κατάσταση) σε ερωτικό παιχνίδι.

    Καλή τύχη εύχομαι.
     
  2. dominastella

    dominastella Regular Member

    τι ενοεισ
     
  3. Επιτέλους, είχα αρχίσει ν'ανησυχώ...

    Μια ερώτηση μόνο, φιλαράκι...
    Στο χωριό σου, τα Χριστούγεννα στολίζετε αρνί και το Πάσχα σουβλίζετε έλατο, έτσι;
     
  4. dominastella

    dominastella Regular Member

    κοιτα δεν νομιζει να εχει προβλημα εχει οπιον θελει ανα πασα στιγμη αν τησ ημουν προβλημα θα με εδιοχνε σε αλλο τμημα ποι ευκολα κατι ομοσ θελει απο εμενα δεν ξερει ομοσ και η ιδια ισωσ τι εγο ειμαι αυθορμητη και λεο οτι δεν ιπαρχει πειπτωση να την ξεχασο ποτε γιατι καμια δεν με εμπνεει ετσι εχο ταπινοθει γιατι ολοι βλεπουν οτι επιμενο παρα τν σταση τησ αλλα δεν με νιαζει ξερεισ ποσεσ με θελουν εκει ολεσ αλλα δεν νιοθο για καμια ετσι εχο τερστια ελξη θα κανο τα παντα να την κερδισο και ασ χασο γιατι δεν νομιζο αλλη να με σιγκινησει μεσα μου ετσι αλλο σεξ αλλο να σιγκλονιζεσαι τρελλα μεσα σου
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Τα παιδία παίζει

    ωραια ολα αυτα.. μεγα στελλα

    Εμεις εκτος απο το να σκισουμε ολα τα λεξικα που έχουμε, τι αλλο μπορουμε να κανουμε?
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Τα παιδία παίζει

    Να διαρριγνύουμε τα ιμμάτια μας...  
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τα παιδία παίζει

    Τα παιδία (μετά) τον παίζει...
     
  8. dominastella

    dominastella Regular Member

    Απάντηση: Τα παιδία παίζει

    πηγε στην πολη που γεννηθηκε και θα την ξαναδο τριτη πωσ λεγεται η επιθημια να ειναι καθε δευτερο λεπτο μαζι μου ειναι μεσα στο μιαλο μου και εκει δεν μπορει να μου την παρει κανεισ πιστεβο οτι με σκεφτεται οπου και αν εισαι να εισαι καλα θα προσευχομαι για σενα περισοτεερο απο οτι για μενα γιατι καλιτερα να ιπαρχεισ εση ετσι παντα θα ελπιζο ενο αν χαθεισ εση τοτε θα παιθανο εκατο φορεσ παραπανο δεν μπορω να εξηγησο γιατι νιοθω ετσι εγω ποτε δεν μου εχει ξανασημβει παντα εβλεπα τισ αλλεσ γηναικεσ σεξουαλικα εση ομωσ μου κρατασ το μιαλο και την καρδια σαν να τα εχεισ δεσμευσει ολα πανο σου τα λατρεβο ολα αν αυτο λεγεται αγαπη τοτε θα πρεπει να αγονιστω να σε εχω για παντα με καθε τροπο εισαι η σκια μου εισαι η φοτια μου μονο εση μπορεισ να με αναψεισ και να με σβησεισ κανε οτι απο τα δυο επιλεξεισ μου αρκει απλα να σε βλεπο γιατι οταν σε κοιτο τοτε μονο αισθανομαι ευτιχισμενη αγαπη το πιο ομορφο ιδανικο οσα λεφτα και υλικα να εχω χορισ εσενα θα ειμαι βαθια διστηχησμενη
     
  9. female

    female Contributor




    Με το καλό, καλή τύχη, Στελλίτσα μας..

     


     


     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σουραχ???????????????????????????????????????????????
    Παλι ξημερωθηκες Στελλα καλη μου διαβαζοντας ιστοριες απο την λαγνα ανατολη και τις 1001 νυχτες????
    Παλι καλα που δεν την ειπες Σεβαχ να πεσουν ολοι μονοι διπλοι να την ρωτουν που το εκρυψε το ματι της γκαβης πλεον τιγρης.  
     
  11. dominastella

    dominastella Regular Member

    σε ευχαριστω και σε εσενα female να ζησεισ οτι εγο χωρισ πονο δεν πονο γιατι τη βλεπω και αυτο μου αρκει ισωσ ειμαι ιπερβολικη μα την σκεφτομαι συνεχεια και φοβαμαι την ζωη χωρισ την παρουσια τησ νιοθω την ανασα τησ οταν με ακουμπα γελαω οταν δεν την βλεπω κλαιο με την σκληρη την μοιρα αναθεμα γιατι μασ εφερεσ στη γη θεε και μασ βασανιζεισ την αγαπη διδαξεσ αλλα πουντη πρεπει να πουλησω την ψηχη μου για να την παρω τι να κανωνα την κερδισω εισαι αδικοσ θεε και εχω το θαρροσ να στο πο καταμουτρα γιατι να με ελκιει τοσο μοιρα σκληρη εισαι γρια γερασμενη που ζηλεβεισ την αγαπη μου για την μαρια γιατι ποτε δεν σε αγαπησε ποτε κανεισ
     
  12. dominastella

    dominastella Regular Member

    μαζωνακησ τρεισ το πρωη youtube με την γηναικα του βιντεοκλιπ μιαζει πολι η μαρια που μου εχει παρει τα κοτσια πειτε μου εχετε δει τετοια θεσ πειτε μου ειμαι τρελη να ποθο ενα τετοιον αγγελο α ρε γιοργαρε ζε ζηλεβο ρε μωρο μου ενασ ο μαζωνακησ πιοσ νινο και μαλακιεσ αυτο το ναζι μπορει να σε κανει να χασεισ τα λογικα σου τι να πω εχω χασει τα λογια μου πια κατριν ντενεεβ και μαλακιεσ