Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα παιδία παίζει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dominastella, στις 1 Ιουλίου 2008.

  1. dominastella

    dominastella Regular Member

    σαν διο σταγονεσ νερου γιατι τησ αρεσει να μιλα συνεχεια επιθετικα σημερα απιβδισα και σκοτοθηκαμε αγρια εχγινε χαμοσ στο τμημα θεσ να μου πεισ οτι με θεσ πεσ το να σε παρο αγκαλια προκαλει την συγκρουση συνεχεια συνεχεια για να μου δειξει το ενδιαφερον τησ τι ψηχανομαλοσ τροποσ τησ αρεσουν τα εντονα παθοι φενεται γαμο την τρελα τησ θελο να τη σφιξο στηνα γκαλια μου θα την πιασο με το ζορι και θα τη φιλησο μου τη δινει αισθανεται οτι μαλονουμε σαν ζεβγαρι γιαυτο τα κανει αυτα ακραιο παθοσ ρε παιδι μου ποπο απιστευτο να σε βλεπουν να σκοτονεσαι και θα λενε ποπο μισοσ μονο που αυτο ειναι παθοσμε προκαλει σαν να μου λεει κανε κατι παρε με σε θελο σκεψου εκει που βριζομαστε αφνικα να γινουμε ενα ο ενασ στην αγκαλια του αλου και να φιλιθουμε με παθοσ καλα το παθοσ γιατι βγαζει αυτεσ τισ μονομαχιεσ ομηρικεσ ρε παιδι μου σαν φοτια που ειναι ετοιμη να φουντωσει και τοτε αυτη η ενεργεια θα γινει τρελο φιλη τρελο κρεβατι παρανοια σου λεο αλλο να το ακουσ αλλο να το βλεπεισ τι σου χο κανει μορι και μου ορμασ με θεσ ε ε τοτε θα σου δοσο το κορμι μου αυτο δεν θεσ παρτο και μην μου το παιζεισ ζορικη γιατι ξερεισ οτι με θεσ παραδεξου το παρανοικη σκορπινα πεσ το σε γουσταρο πεσ το μην μου το παιζεισ ιπερανο
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    πολλές ελληνικές ταινίες έχεις δει . πάντως σέ έχω συμπαθήσει πολύ!  Κα εγω σκορπιός είμαι!
     
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    We tried to make him go to rehab but he said nooooo nooooooo nooooooooo......
    dominastella σε πάω με τα χίλια, αντισυμβατικό μου πνεύμα εσύ!!!
    Ε.Τ. γκο χομ, σε αντικαταστήσαμε ντεπασσέ τύπε!!
             
    Άσχετο: κάτι διάβασα για τμήμα. Μπασκίνας είσαι ωρέ Στέλλα????
    Αν ναι, σταματάω να σε πάω με τα χίλια  
     
  4. dominastella

    dominastella Regular Member

    ετσι ταιριαζουμε εμεισ και αν θα σε παρο αγκαλια θα γινουμε μια θα γινουμε μιαθα τησ πο γιατι μου επιτιθασαι συνεχεια θεσ να μου πεισ κατι θα την πιασο απο τα χερια και θα την τραβηξο κοντα μου θα την πεταξο πανο στην ντουλαπα και θα την φιλησο με παθοσ αν αντιδρασει θα τησ ριξο ενα χαστουκι θα τησ πιασο το στομα και θα την φιλισο
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τα παιδία παίζει

    Σορρυ ρε dominastella αλλα εχεις γαμησει ποτε ???

    πολυ στο   το εχεις ριξει τελευταια....
     
  6. dominastella

    dominastella Regular Member

    μαγαπαει σου λεο μαγαπαει μαγαπαει μαγαπαει μαγαπαει σημερα με ταισε μπουγατσα στο στομα να δειτε ποσ κοιταζομαστε στα ματιααυτο να δειτε μονο μετα απο εσενα τι να αγαπησο τι μαρια θελο να κανουμε παιδια μαζι και να την οδηγησο στην εκκλησια γιατι ετσι αγαπο εγο μια και για παντα θελο οταν γενναει το παιδι μασ να την κοιταο στα ματια και να τησ λεο σε αγαπο για παντα ειτε γινουμε ενα ειτε οχι εγο θα την αγαπο γιατι αγαπο μονο μια φορα και για παντα

    και κατι ακομα πριν την γνορισο καν ειλικρινα ειχα προφερει εντελοσ τιχαια το ονομα και το επιθετο τησ αυτο ξερετε ποσ το ονομαζο εγο μοιρα
     
    Last edited: 11 Ιουλίου 2008
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Ε, μα χρυση μου τα θελει και σενα ο απαυτος σου! 
     
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Ok ι στελλα ινε ο ποδολαγνοσ. Διαπιστοθικαι κε αφτω.  
     
  9. dominastella

    dominastella Regular Member

    ερωτασ ειναι μεγαλοσ ναι τωρα ειμαι σιγουροσ οτι θα τα φτιαξουμε απιστευτα γεγονοτα σασ λεω το ελα να δεισ εγινε παλι απο που να αρχισο και που να τελιωσω ζηλια σου λεω παο που λεσ περναει απο διπλα μου μερικεσ φορεσ η γιατρινα μετε θαχνο να βρο ενα χαρτι για μια εξεταση και επειδη ηταν εκει θελει να μου το γραψει η γιατρινα καθεται λοιπον στην καρεκλα τησ μαριασ το γραφει η μαρια απο πανο τησ ακριβοσ μπαρουτι μου δινει το χαρτι λεγοντασ μου ελα παρτο δηλαδη ολο ναζι αυτο ηταν οπιοσ προλαβε τον κιριο ειδε

    αρχιζει η επιθεση μην καπνιζεισ γιατι αυτο και το αλλο τησ λεω αυτο ειναι που σε ενοχλει αν ειχεσ λιγο μιαλο θα καταλαβεναισ καπια πραγματα τησ λεο τρελα τι ακουσα δεν περιγραφεται μετα εγο αδιαφοροσ μα δεν καταλαβαινο την αντιδραση σου να τησ λεο τα βγαζεισ απο το μιαλο σου αναρωτιεμαι τι επαθεσ να τησ λεο και καλα και εγω αυτη να λεει σε μερικεσ εκει μεσα τηι τησ ελεγα και να ειναι εξω φρενον μετα εγο να ζηταω σιγνομη και να την ακουμπο αυτη να αποτραβιεται μετα ολα καλα κοιταζομασται συνεχεια και πλισιαζομαστε ολα και πιο κοντα
     
    Last edited: 11 Ιουλίου 2008
  10. Eri

    Eri

    για να ταιζοντε μπουγατσα στο στομα μαλον ιναι απο θεσαλονικι τα παιδια κ οχι απο πευκη οπωσ γραφει εχει πλακα ομοσ και ειδικα αν πιασεισ το νοημα καλη μου μου θυμιζεισ τα χρονια τα παλια που ανεμελα καναμε βολτεσ στην παραλια και πιανομασταν χερακι χερακι και φιλιομασταν στο στομα χαζευαμε τουσ πλανοδιουσ και αγοραζαμε κανα μπιχλιμπιδι ωραια ηταν τοτε χωρισ σκοτουρεσ και μετα πηγαιναμε διακοπεσ με τουσ φιλουσ σου που ο ενασ εβραζε τα λουκανικα μεσα στο μπρικι θυμασαι πωσ γελουσαμε
     
  11. dominastella

    dominastella Regular Member

    ξερεισ τι σημαινει γηναικα σκορπιοσ ξερει να παιρνει αυτο που θελει και ξερεισ τι σημαινει και ξερεισ τι σημαινει αντισταση στα θελω μια τετοιασ γιναικασ σημαινει ιποταγη στα θελο τησ γιατι δεν γινεται να κοιταξω αλλη ξερει να τραβαει το ενδιαφερον μου πανο τησ και καμια δεν μπορει να με διεκδικησει απο αυτην εχει τον τροπο να την εκμηδενισει γιατι αυτη η γηναικα σκορπιοσ εχει παθοσ και απαιτει αυτο που θελει και πιστεωε μεσ δεν τολμασ να μην παρεισ στα σοβαρα την επιθεση μιασ τετοιασ γηναικασ απλαα παραδιδεσαι παντοσ ειναι απιστευτο ποσ διο γιναικεσ κοντραρονται για εναν ερωτα τρελη μαχη
     
  12. female

    female Contributor



     


    Salvador Dali


    Portrait of Katharina Cornell, 1951