Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα παιδία παίζει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dominastella, στις 1 Ιουλίου 2008.

  1. dominastella

    dominastella Regular Member

    ξερω οτι πον α για μενα το ξερο και μαρεσει που πονα μαγαπα και θα γινει δικια μου τορα που ειναι μακρια μου θα καταλαβει ποσο τησ λειπο ειμαι σιγουρη μου λειπει που σκοτονομασταν πεσ το διαστροφη αλλα μου λειπει μου λειπει η κοντρα μασ που απο πισο εναν μεγαλο εροτα αντιδρα και εκνεβριζεται που με βλεπει και δεν με εχει ειναι ομορφη αυτη η σχεση εχει ενταση και τρελενομαι να τη βλεπο να χτιπιεται χορισ λογο μολισ με βλεπει ειναι πολι καψουρα μιλαμε αλλιωσ γιατι να με μισει μαρεσει να μου τι λεει τισ το εχο πει γιατι ετσι κατλαβενο ποσο με θελει αλλα ρε παιδι μου μην γιναουμε και εχθροι ξερο σε ενα σκορπιο αρεσουν τα εντονα πραγματα γιαυτο μαρια θα σε πιασο με το ζορι και θα σε φιλισο στο στο στομα αγριοκατσικο μου θα σε ημεροσο και το βραδι θα σε κανο τελοιοσ αρνακι εχεισ νεβρα ε χαχαχαχα πεσ το εγοιστρια πεσ το οτι δεν ζεισ μακρια μου μονο ετσι θα με εχεισ ετσι θα στον κοψο εγο τον εγοισμο χαχαχαχα θεε μου τι αγαπη
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    εσύ τι ζώδιο είσαι, να σου πω αν ταιριάζετε?
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Προσπάθησα να διαβάσω όοοολα τα ποστς από την αρχή και ένα μόνο έχω να πω..

    "Ποια είναι η Μαρία????????? πες μου ποια είναι να παω να στη φέρω δεμένη μπροστά σου...δεν αντέχω άλλο τόσο πόνο (στα μάτια μου κυρίως)"

    *στάζω κολλήριο*
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τα παιδία παίζει

    ...εμένα με έχει πολύ συγκινήσει αυτός ο έρωτας πάντως !  
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Τα παιδία παίζει



    Ναι ναι... κ μένα το ίδιο...Μετά κόπου συγκρατώ τα δάκρυά μου.. μάλλον έριξα πολύ κολλήριο..

    ΕΛΕΟΣ!
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τα παιδία παίζει



    αααα ! επισης , με λενε Μαρια και ειμαι σκορπιος ! ακου συμπτωση τωρα ε ?  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τα παιδία παίζει

    Εγω παλι τα αφησα ελευθερα να τρεξουν και τωρα η πυροσβεστικη εχει φερει τις αντλιες να με ξεπλημμυρισει. 
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Τω πράγματι...τι αγάπη...  
     
  9. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member


    Run, Μαράκι, run ..