Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα προτυπα που θελουν να μας περασουν......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Ιουνίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Δυο ημερες (μπορει και τρεις εχασα τον λογαριασμο) τα καναλια μας εχουν ζαλισει τα @@ με την δολοφονια του Σεργιανοπουλου, <<και τι καλως ηθοποιος που ηταν >>,<<και την πρεζα τη επαιρνε γιατι ειχε στεναχωρηθει απο το χ γεγονος που συνεβει στην ζωη του>>,<<και τους αλβανους τους εβαζε στο σπιτι του γιατι τους λυποταν.... >> <<και.., και..., και...>>, ....δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να μαθουμε τι ηταν στην προσωπικη του ζωη και στο κρεβατι του ο καθε παρατρεχαμενος της ΤV, θελουν να μας περασουν καποια προτυπα..?

    Ε οχι κυριοι/ες μου των ΜΜΕ χορτασαμε απο τα προτυπα σας δεν θελουμε αλλα....., δεν θελουμε και δεν θα παρουμε....., αν θελετε να μας πειτε κατι, πειτε για την κ Μαρια την καθαριστρια που αποκαμομενη απο την κουραση της δουλειας της αφησε την τελευταια της πνοη εκει που δουλευε γιατι το 166 εκανε μια ωρα για να ερθει να την παρει......, πειτε για το παληκαρι και την κοπελια του που ξεψυχησαν στους διαδρομους του νοσοκομιου επειτα απο ενα τροχαιο γιατι δεν υπηρχε λεει κρεβατι στην εντατικη....,πειτε για τον γεροντα και την γρια του που πανε να βρουν μεσα απο τα σουπιδια της λαικης κατι για να φανε, αλλα πειτε τα επι αρκετες ημερες για να τα εμπεδωσουμε, οπως κανετε με τα "προτυπα" που θελετε να μας λανσαρετε......, και μια συμβουλη αγαπητα μου ΜΜΕ, αει... "γαμη..(οι)..θυται"..., πηγενετε να τους ακουσετε ειναι πολυ καλο συγκροτημα......
     
    Last edited: 6 Ιουνίου 2008
  2. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Και αυτοί, ως νεκροί, θα δεδικαίοντο.. Όχι ότι με τα λοιπά δε συμφωνώ..
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειπα κι εγω .... μονο τα σκεφτομαι ... ωστοσο ΜαστερΠερρι υπαρχει και ενα κουμπακι στο τηλεχειρηστιριο που δεν ανταποκρινεται σε καποιο καναλι της νεας ταξης ... το OFF ! .....
    οσο για τον Σεργιαννοπουλο .. ανεκαθεν τον εβρισκα ως ηθοποιο εκνευριστικο και φωνακλα ... τελικα μερικοι συνεχιζουν να ειναι εκνευριστικοι πισω απο το γυαλι και μετα θανατο ...
     
  4. muscle4master

    muscle4master Regular Member

     
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Κάποιοι αντιδρούν. Μπούτλεγκ , μπούτλεγκ
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τα προτυπα που θελουν να μας περασουν......

    Εσυ Περρι μου δεν θα επρεπε να οργιζεσαι με ολα αυτα.
    Ετσι ειναι η εξελιξη των ΜΜΕ. Οπως Ολλανδια. 

    The first Big Brother broadcast was in the Netherlands in 1999
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τα προτυπα που θελουν να μας περασουν......

    Το νήμα αναφέρεται σε όσα πρότυπα ήδη πανδήμως και παγκοίνως κυριαρχούν, παρέχοντας στους εξ αυτών εμποτισμένους έως το μεδούλι την ψευδαίσθηση ότι κάποιος επιχειρεί να τους τα περάσει - και τάχα δύνανται να αντισταθούν;
    Η ενδοσυστημική αμφισβήτηση όσων προταγμάτων έχουν ήδη καθιερωθεί ως αυτονόητα είναι το τσιμεντοκονίαμα που τα καθιστά απρόσβλητα.
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Υπάρχει ακόμη η τηλεόραση;
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τα προτυπα που θελουν να μας περασουν......


    Εσυ δεν ελεγες καποτε πως δεν θα ειχες προβλημα να βγεις στην πλατεια Συνταγματος, σερνοντας με λουρακι την σκλαβα σου , για να δει ο κοσμος πως υπαρχει το BDSM????    
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τα προτυπα που θελουν να μας περασουν......


    isnogood εχεις σκεφτει ομως ποσα OFF πρεπει να πατησουμε με την νεα ταξη πραγματων...?
    OFF στις εκλογες..., OFF στις εφοριες.....,ΟFF στο ΙΚΑ που παιζει τα λεφτα μας στα δομιμενα........κ.λ.π., κ.λ.π.
    Αυτο δεν ειναι και ολιγον στρουθοκαμηλισμος ομως......?

    Kits αλλο το να μπορεις να εκφραστεις ελευθερα εξω με την κοπελα σου (μεχρι καποιων λογικων οριων φυσικα) και ναι εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα να φοραει το κολαρο της η σκλαβα μου και εξω, και αλλο να εξιστορουν στην TV την προσωπικη ζωη του καθενος (βλεπε Ζαχοπουλοςς, Σεργιανοπουλος, κ.λ.π.).για τηλεθεαση και επιβολη προτυπων που θελουν να περασουν στην Ελληνικη κοινωνια.

    Υ.Γ. Στην πλατεια Ομονοιας..... αν θυμαμαι καλα ειχα γραψει...., και οχι στην πλατεια Συνταγματος... γιατι εκει οι 300 της βουλης που ειναι απο πανω δεν βλεπουν την φτωχεια που εχει πεσει στην χωρα που εκπροσωπουν, εμενα θα εβλεπαν και την σκλαβα μου....θα πηγαινε τσαμπα το δημοσιο session γμτ......?  
     
    Last edited: 6 Ιουνίου 2008
  11. kali crow

    kali crow Guest

    ενταξει....κριμα για το οτι δολοφονηθηκε ο ανθρωπος....
    κριμα που ειχε μπλεξιματα με ναρκωτικα....
    η απο το ενα θα πηγαινε η απο το αλλο....
    παντως τα ΜΜΕ το χουν παραχεσει οπως παντα αλλωστε....
    βγηκε ξαφνικα καθε κατινα και το παιζει ηρακλης πουαρο....
    και ασφαλως ο κουγιας παντου...  
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αντίο Νίκο....

    Ιδανικες φωνες κι αγαπημενες
    εκεινων που πεθαναν, ή εκεινων που ειναι
    για μας χαμενοι σαν τους πεθαμενους.

    Καποτε μες στα ονειρα μας ομιλουνε,
    καποτε μες στην σκεψι τες ακουει το μυαλο.

    Και με τον ηχο των για μια στιγμη επιστρεφουν
    ηχοι απο την πρωτη ποιηση της ζωης μας-
    σα μουσικη, την νυχτα, μακρυνη, που σβυνει.

    Κωνσταντίνος Π. Καβάφης