Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα χρώματα του BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 23 Μαρτίου 2008.

?

Ποιό είναι το αγαπημένο σου χρώμα;

  1. Λευκό

    3 vote(s)
    3,2%
  2. Γκρι

    2 vote(s)
    2,1%
  3. Μαύρο

    36 vote(s)
    37,9%
  4. Κόκκινο

    13 vote(s)
    13,7%
  5. Πορτοκαλί

    5 vote(s)
    5,3%
  6. Κίτρινο

    3 vote(s)
    3,2%
  7. Πράσινο

    2 vote(s)
    2,1%
  8. Μπλε

    9 vote(s)
    9,5%
  9. Μωβ

    22 vote(s)
    23,2%
  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    ..
     
  2. female

    female Contributor



    Όλα.

    Είναι οι σχέσεις τους, οι παραθέσεις τους και οι ιδιότητές τους (τόνος, ένταση, απόχρωση) που με κάνουν να μου αρέσουν ή όχι. Και φυσικά εξαρτάται ... τι τα κάνω. Τα φοράω; Βάφω την κουζίνα μου μ' αυτά; κλπ.

    Αλλά δεν είμαι και bdsm. Οπότε... no vote.



     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Για εμένα, τα σκληρά χρώματα και για το πλάσμα που θέλω από κάτω μου, τα αδύναμα.

    Ποια είναι τα σκληρά και ποια τα αδύναμα; Ανάλογα με την περίσταση, χρονική ή χωρική, αλλάζουν.

    Θα σας θέσω ένα παράδειγμα για να καταλάβετε το ανέφικτο της σταθερότητας στην θέσης τους.

    Αν ένα άτομο φοράει μαύρα γιατί τον ανεβάζουν θετικά, τι θα φορέσει σε μία κηδεία ενός πολύ αγαπημένου του προσώπου;
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν μου επιτρέπεις Fanshaw, ίσως μία καταχρηστική ερώτηση ως προς την φιλοξενία που μου προσφέρεις σε αυτό το νήμα, αν μία γυναίκα νιώθει πιο θηλυκή ντυμένη στα μαύρα, με ποιο χρώμα θα προτείνατε σε έναν σαδιστή, να την ντύσει;
     
  5. female

    female Contributor



    Στα ροζ. Πραγματικά σαδιστικό στην περίπτωση.


     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σε ευχαριστώ  
    Μία πολύ καλή ιδέα.
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ψήφισα μωβ, αν και μου αρέσουν επίσης(και στον ίδιο βαθμό)το κυπαρισσί και το γκρί και λιγότερο το μαύρο
     
  8. Vicky

    Vicky Regular Member

    Always Black !!!
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Μαύρο, μαύρο, μαύρο... με το mauve δεύτερο!
     
  10. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Τα χρώματα του BDSM

    Ψήφισα μωβ..  
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Βλέπω το μωβ έχει πολλούς θιασώτες! Άλλος ένας είμαι και γω
     
  12. Gwen

    Gwen Regular Member