Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά γιατί μπαίνουμε εδω μεσα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Humiliatedsub, στις 3 Απριλίου 2018.

  1. Alex60

    Alex60 Take me. Own me. Use me. Pick a verb. Please!

    Αυτό που σε ηδονίζει, αυτό είσαι... Ανήκουμε εδώ...
     
  2. Mission

    Mission Όσο προσπαθείς να μην με σκέφτεσαι,θα με σκέφτεσαι

    Για να βοηθαει ο ενας τον αλλον.....
     
  3. skia

    skia Contributor

    Για να αλλαξουμε συνταγες μαγειρικης.
     
  4. centcool

    centcool Guest

    κάποιες φορές to kill time, κάποιες φορές για ενδιαφέρουσες συνομιλίες.
     
  5. mochitos

    mochitos New Member

    Στην αρχη μπαινεις γιατι το εχεις αναγκη... Μετα ξαναμπαινεις γιατι ειναι η αισθηση του το να εισαι σε ενα χωρο που σε κανει να νιωθεις ελευθερος να νιωθεις παντα οπως ενιωθες και ειναι ωραιο να ξερεις
    πως δεν εισαι ο μονος...
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εγώ μπαίνω γιατί ψάχνω να βρω τα κλειδιά μου.

    Μήπως τα είδε κανείς;
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ για να μού σβήνουν τα ποστ, είναι ένα μεταhumiliation fetish... 
     
  8. centcool

    centcool Guest

    αχα!!!!!! Κι έλεγα και 'γω ... άρα δεν συμβαίνει μόνο σε μένα @brenda. Συμπάσχω ρε γμτ, αλλά δεν έχω αυτή τη metahuman υπερδύναμη που λες.. χαχαχα

    @Stilvi τι κλειδιά ήταν ?
     
  9. ΓΙΑ κουβεντουλα οn line και μια ωραια επικοινωνια με αρκετουs ανθρωπουs που... εχουν ενδιαφερον! 
     
  10. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Και ποιοι είναι αυτοί;;
    Έλα πες, δώσε ονόματα ποιοι έχουν ενδιαφέρον (να γίνουμε λίγο μαλλιά-κουβάρια και σε αυτό το νήμα!)
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Εγώ ανάλογα με την διάθεση,η να γ@μήσω η να γ@μηθω ξεκάθαρα !
    Τουλάχιστον να είμαστε ειλικρινείς με τον εαυτό μας πάνω απ'ολα !
     
  12. γιατι ΑΓΑΠΗΤΕ! να γινουμε μαλλια- κουβαρια? επικοινωνουν μαζι μου ΑΡΚΕΤΟΙ! που τουs αρεσει! το στυλ μου εμφανισιακα η προσωπικοτητα μου και πολλα αλλα που μαθαινουν για εμενα μεσα απο τιs συζητησειs που κανουμε! ποιοι ειναι?   δεν ειναι σωστο να πω!  ΑΛΛΑ αφου θελειs να μαθειs! θα σου πω! οτι ειναι και αρκετοι! αντρεs που δεν το εκφραζουν γενικοτερα οτι μιλανε μαζι μου ΑΛΛΑ επιθυμουν! να εχουμε μια ομορφη επικοινωνια και.... πολλα! περισσοτερα.......