Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Νιωθεις Αυτη Τη Στιγμη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 28 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Να μην! Χαζουλι !  
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ευχάριστη ζάλη
     
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Να τελειώσει αυτή η εβδομάδα να πάω διακοπές...   I need to parteyyyy and drink... who am I kidding... mostly drinking   
     
  4. Δεν θέλω να σηκωθώ από το κρεβάτι... Όχι όχι όχι...
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μαγική Πανσέληνος!   

     
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Έχω σε λίγο μια υποχρέωση με μια συνάδελφο που κάθε χρόνο πάμε μαζί φανουρόπιτα σ' ένα μικρό εκκλησάκι και βαριέμαι να βγαίνω, αλλά απ' την άλλη σκέφτομαι πως απ' του χρόνου που μετακομίζει δε θα ξαναπάμε και μόνος μου δεν παίζει να το κάνω ποτέ, αν και ίσως να 'θελα, όχι για τα θεία κι όλες αυτές τις αρλούμπες της εθιμοτυπίας, για τους ανθρώπους που θα φάνε το γλυκάκι και στη συγκεκριμένη περίπτωση θα είναι φυλακισμένοι και μετανάστες και όχι δεν είμαι η μητέρα τερέζα αλλά κάποτε βρέθηκα να μην έχω φράγκο και μου 'δωσε μια κοπέλα ένα γλυκό στο ξαφνικό και μου 'χε φτιάξει τη μέρα. Και ναι έχω εξάρτηση απ' τα γλυκά κι επειδή δε βάζω γραμμάριο μπορώ να τρώω σε ακατάσχετες ποσότητες  
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Να την πας  
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    πιο φουντωμένος ο τόπος από ποτέ, το εκκλησάκι φρεσκοβαμμένο κι ο κόσμος για μια φορά γλυκός κι ανθρώπινος. Καλά ήταν  
     
  10. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Όσο παράξενο και να φαίνεται στο συγκεκριμένο νήμα, αλλά νοιώθω μεγάλη ανάγκη να φιλισω και να γευτω ωραία γυναικεία πόδια. Και ότι είναι πιο πάνω, αλλά κάτω από τη μέση. Πολλά φέτος είδαν τα ματάκια μου, λίγο , όμως .έπιασα με τα χέρια ))))) Θα'θελα να το διορθώσω επειγόντως.
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Ένα κενό ...
    Όταν συνειδητοποιείς ότι ενώ ήθελες οι άλλοι να σε σέβονται και να σε "θαυμάζουν" από αγάπη
    το σύνηθες είναι να σε "σέβονται" ή να σε "θαυμάζουν" από φόβο ή από συμφέρον.
    Δεν υπάρχουν ιερά τέρατα απλά κάποιοι το χουν δουλέψει το ακατοίκητο
    Είναι κρίμα να μην αδράξεις την ευκαιρία να μάθεις απ' ότι σου δίνεται, να βολεύεσαι στη μασημένη τροφή
    και μετά να εκτοξεύεις βέλη απλά επειδή δεν σε βολεύει η πραγματικότητα...
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μόλις βγήκα από τα ιαματικα λουτρά (στο Ποζάρ). Νιώθω λιώσιμο.