Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι διαβάζεις τώρα, τώρα-τώρα και γιατί?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 16 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  2. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Πω, πω τι μου θύμισες, το έχω διαβάσει ! Καλημέρα !
     
  3. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα και σε εσένα...
     
  4. Aliki

    Aliki airetiko

  5. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  6. Aliki

    Aliki airetiko

    "Η Hannah ήτανε τρελή και αδέσποτη. Εντελώς αλλά κατά βάθος. Η Hannah ήθελε να τη δαγκώνουν και να της τσιμπάν άγρια τις ρώγες, όμως το βλέμμα της ήτανε πειθαρχημένο και το χαμόγελό της άνθιζε σπάνια (και φώτιζε σαν φεγγάρι που παραμερίζει καταιγιδοφόρα νέφη). Η ίδια η Hannah ήξερε πολύ καλά ποια ήταν, ή έτσι έδειχνε και νόμιζε. Όπως κι εκείνος, ήταν σοβαρή και μετρημένη. Ήταν και βόρεια Γερμανίδα — αλλά, προς θεού, όχι Πρωσίδα, παρά από το HH: το Freie und Hansestadt Hamburg! Ήταν μια σοβαρή και μετρημένη κοπέλα, με βλέμματα που στόχευαν χαμηλά και πέρα: ποτέ παιχνιδιάρικα, ποτέ διερευνητικά, πάντα ονειροπόλα."

    Sraosha
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Παντρεύτηκα ένα κομμουνιστή, Ροθ. Με κέρδισε όπως το χάζευα στο αεροδρόμιο.
    Έτσι μίλησε ο Ζαρατούστρα, Νίτσε. Στην εξαιρετική δεύτερη έκδοση του Σαρίκα, για 10η φορά.
    Ανάλεκτα 1ος τόμος, Κομφούκιος
     
  8. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

     

    Εξαιρετικό μυθιστόρημα που τρέχει σε τρεις χρόνους (1937, 1946, 1950) αλλά και κατά τη διάρκεια του Β' Παγκοσμίου Πολέμου.
    Κατασκοπεία, κυνηγοί των Ναζί, δυναμικές γυναικείες παρουσίες συνθέτουν ένα απίστευτο Χιτσκοκικό θρίλερ.
    Βρίσκομαι στα μισά του βιβλίου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα αρκεί να σας ενθουσιάζει μυθιστορηματικά η περίοδος του Πολέμου.
     
  9. andreasbear

    andreasbear Regular Member

     
    αστυνομικό, για την ένταση και την διαστροφή...
     
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

     
    Η παρέα μου στη δουλειά.... Κι όπως λέει το αφιέρωμα φταίει ο Clive Barker
     
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Είμαι σε δίλημμα!

     
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μαλακιες στο messenger εδω και δυο μερες!!