Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα θελατε απο τον Αγιο Βασιλη,τωρα τα χριστουγεννα??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος slave4mistress, στις 9 Δεκεμβρίου 2007.

  1. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    Για να δω τις επιθυμιες σας
    Εγω φυσικα θα ηθελα μια female pervert(οχι οποια και οποια βεβαια....) η mistress η domme,γιατι δεν βλεπω να την παλευω για πολυ ακομη.
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    να μάθω γιατί αυτός ο τύπος στο avatar σου χαμογελάει 

    να γυρίσει ο χρόνος πίσω στο 1975, να είμαι αστεράκι στους η/υ και να γνωρίσω έναν Master με μικρή και απαλή πούτσα που θα με εμπνεύσει 
     
  3. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    δεν ξερω γιατι χαμογελαει,καλη ερωτηση.οσο αναφορα την δευτερη σου επιθυμια ενα εχω να ρωτησω
    Πειραζει που δεν ειμαι master και δεν εχω μηχανη του χρονου??   
     
  4. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Πρωτα απ'ολα να κανει κατι ωστε να μπορεσω να ειμαι κοντα στον Κυριο μου εκεινη την μερα, κ μετα απ'όλα αυτα..... PhD of Social Studies in Media and Advertising να μην παιδευομαι αλλο, 1.000.000 ευρω, μια Carrera 4S, δικο μου διαμερισμα οπως το ονειρευομαι κ 2 εισητηρια ειτε για Αμστερνταμ, ειτε Παρισι, ειτε Βενετια, ειτε Ιαπωνια, ειτε Los Angeles, ειτε Κουβα ή κ Σαλονικα...... βασικα το που ας διαλεξει ο Αϊ Βασιλης!... αυτα (μονο....)
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

      νομίζω αργήσαμε κάποια χρονάκια...μας πρόλαβε άλλος 
     
    Last edited: 9 Δεκεμβρίου 2007
  6. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    αχχχ...κριμα.παρεπιπτοντως να σου πω οτι δεν μπορω να σου στειπω pm

    Δεν γινεται να σου φερει πορσε και διαμερισμα.δεν χωρανε στο σακο 
     
    Last edited: 9 Δεκεμβρίου 2007
  7. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αυτα δεν χωρανε, αλλα χωρανε τα κλειδια κ των 2:lol:
     
  8. naida

    naida Regular Member

    Δεν ξέρω τι να πρωτοζητήσω  
    Θα φτιάξω μια πρόχειρη λίστα και ότι μπορέσει ας κάνει ο Αη Βασίλης.
    Τουλάχιστον έχω χρόνο να το σκεφτώ ή μήπως όχι; Αγχώθηκα τώρα  
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    slave4mistress : "αχχχ...κριμα.παρεπιπτοντως να σου πω οτι δεν μπορω να σου στειπω pm"

    μόλις το παρατήρησα!!!tnx που το επισήμανες!!!το profile μου είναι γενικά ολίγον ανάπηρο. 

    ζητάω λοιπόν από τον Άγιο ένα υγιές profile!
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πολύ σωστή απάντηση. Εγώ θα ήθελα διακοπές 7 ημερών (επιεγόντως).
     
  11. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    λεω τωρα να αναφερθω σε κατι αψυχο που θα ηθελα,βεβαια αυτο και αν δεν χωραει στο σακο

    Θελω ενα Hummer 2
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θα ήθελα να με κάνει πολύ όμορφη έτσι ώστε να με θέλει ο Κύριός μου.

    Θα ήθελα να με κάνει να μην πίνω τόσο πολύ γιατί αυτό με κάνει τεμπέλα, επιρρεπή σε κοτσάνες, καταστρέφει την υγεία μου και δυσαρεστώ τον Κύριο.

    Θα ήθελα να με κάνει λιγότερο περήφανη ώστε να παραδέχομαι τις ανάγκες μου και να μην παριστάνω την δυνατή όταν δεν είμαι.

    Θα ήθελα να βρει μία Αφέντρα ο φίλος μου ο Θωμάς.