Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος amira, στις 9 Οκτωβρίου 2006.

  1. amira

    amira Regular Member

    Εδω στην όμορφη Θεσσαλονίκη μας, εδω και δυο μέρες βρέχει ο καιρός είναι πλέον μουντός και η διαθεσή μας έχει αρχίσει και αυτή να φοράει λίγο πιο ζεστά ρούχα. Ξεκινάνε πάλι οι παραγωγές τόνον ζεστής σοκολάτας στις καφετέριες και ζεστου Νες....
    Εμείς αρχίζουμε να μαζευόμαστε μέσα και να είμαστε με μια άλλη προδιάθεση, για ποίο χουχούλιασμα....
    Τι καιρό κάνει εκεί που είστε όλοι εσείς? τι διάθεση σας βγάζει?
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Βροχη και λιγη υγρασια στην Αθηνα..ακομα -τουλαχιστον εγω-φοραμε τα καλοκαιρινά...
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Προχθές έβρεξε λίγο.
    Χθες και σήμερα έχουμε υπέροχες φθινοπωρινές μέρες.
    Χρόνια είχαμε να νιώσουμε την αλλαγή των εποχών.
    Καιρός ήταν 
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

    Έξω έχει σκοτεινιάσει, από στιγμή σε στιγμή περιμένω να εκτονωθεί αυτή η ένταση.
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ο καιρος στην Μυτιληνη ειναι υπεροχος ... πανω απο τα συννεφα ... απο κατω ειναι μια αλλη ιστορια .... πονεμενη... το καλο ειναι οτι και εχθες πηγαμε θαλασσα (εκανε ζέστη δηλαδη) ... αλλα σιγα σιγα θα μεινουν μονο οι καταδυσεις και το ψαροντουφεκο ... οσο κρατει ο Νοτιας καλα θα ειναι ...
    και κατι ακουσα οτι μεχρι το 2010 θα κανει πολυ δυνατες καταιγιδες .... Το καλυτερο με τον χειμωνα ειναι οτι φευγει με τροπο που παιρνεις την εκδικηση σου ... λιωνει κατω απο τον ηλιο και ο γερικος καμβας του που μυριζει θανατο χανεται μεσα σε θαλλασσες χρωματων που σφυζουν απο ζωη και κινηση .....
    αντε υπομονη ... λιγοι μηνες μεινανε ...
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αυτο με ανησυχει...
    Ειμαι χειμερινος τυπος και ολη αυτη η κατασταση του καιρου με "φτιαχνει" αφανταστα!!
    Επιτελους χειμωνας μετα απο ενα ομορφο φθινοπωρο που εφετος ζουμε.
    Καλο χειμωνα λοιπον σε ολους...
    Ευκαιρια να γνωριστουμε καλυτερα!
     
  7. Βρόχα right through για μια 2 ώρες και συνεφιά, μετά ήλιος, και ζέστη - Πάτρα
     
  8. amira

    amira Regular Member

    Συμφωνώ μαζί σου Έυα και εγω του χειμώνα παιδί είμαι...
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Άσχημος καιρός για αυτούς που δεν ξέρουν κολύμπι...
     
  10. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Η ομορφη Χαλκιδα σας χαιρετα
    Ο καιρος εχει μια γλυκια μελαγχολια
    Οι σταλες της βροχης πεφτουν στα προσωπα μας
    Και ναι δεν σας το κρυβω ειμαι ενθουσιασμενηηηηηηηηηηη
    Μας χτυπα την πορτα ο χειμωνας και ξαναβρισκω επιτελους τον εαυτο μου!
    και οπως λεει κι ενα πολυ αγαπημενο μου κομματι..... ( I'm only happy when it rains!!!)
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Why does it always rain on me? Is it because I lied when I was seventeen? (Travis)

    Δεν ισχύει τωρα τελευταία αν και έχω πει πολλά ψέματα. Βρήκα λιακάδες εδώ.
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Fanshaw εισαι αστερι 
    Ουφ με συγκινησες παλιοπαιδο!