Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι κανεις εδω???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 12 Νοεμβρίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Γιατι βρισκεσαι σε αυτο το φορουμ???

    ανταλλάσσεις αποψεις??

    ψαχνεις να γαμησεις ???

    Πιστευεις θα εκπληρωσεις τις φαντασιωσεις σου???


    περνας την ωρα???


    αλλος λογος???
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν υπάρχει επιλογή να γαμηθείς ;
     
  3. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    All of the above
     
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Ανταλλάζω απόψεις, μαθαίνω διάφορα γύρω από το χώρο και κρατάω τα σημεία εκείνα που μου αρέσουν σαν ιδέα και... γιατί όχι, να εμπλουτίσω με αυτά τη vanilla σχέση μου, ώστε να έχει και κάποια bdsm στοιχεία (συν του ότι ανακαλύπτω ότι υπήρχαν ήδη κάποια, έστω και σε πολύ μικρό βαθμό, πριν καν μπω εδώ)
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    ..στην αρχη ψιλοψαχνα διακριτικα, διαβαζα με απληστια θα έλεγα καθε τι που μου φαινοταν αγνωστο, στη συνεχεια θαλεγα οτι δεθηκα με τους "αγνωστους" φιλους του forum..πιο κατω βαρεθηκα να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια..τωρα τη βρισκω να καλοσωριζω τα νεα μελη και να ριχνω καμμια ματια σε οτι μου κεντριζει το ενδιαφερον..σπανια εως ποτε δεν ειχα αντεγκλισει..δεν βρισκω το νοημα να διαπληκτιζομαι με "αορατους" ανθρωπους..α να μην ξεχασω..εχω γνωρισει και δια ζωσης μερικα μελη..μεχι εκει..
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Τι κανω εδω? ο,τι να΄ναι.. βαριεμαι ενιοτε και το κωλοβαραω χαλαρα και αβιαστα. Αμα μου ερθει και καμια εμπνευση γραφω και καμια μαλακια να περασει η ωρα, με 2-3 ποτηρακια με πιανει καμια φορα να μιλησω λιγο σοβαρα και να ανταλασσω αποψεις μεχρι να με παρει ο υπνος. Δεν ψαχνω να γαμησω, ουτε να γαμηθω. Αλλα αν κατσει και τιποτα καλο δε λεμε και οχι. (λολ) Οσο για τις φαντσιωσεις μου, μια χαρα της εκπληρωνω μεχρι τωρα παραπονο δεν εχω.. και εχω ακομα δρομο.. Εχω σταθει τυχερη ομολογουμενως.. γιατι μεσα απο εδω εχω γνωρισει ατομα που πραγματικα αξιζουν. Ειδικα οταν ανακαλυπτω ενδιαφεροντα τσουλια με πιανει μια απιστευτη ευφορια..  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    επειδη βαριεμαι να γραφω συμφωνω με την lola
     
  8. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Και εγώ!  
     
  9. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Ανταλλασω αποψεις
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Και εγω το ιδιο!!! 
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    στην αρχη ηρθα απο ενδιαφερον για τον χωρο , κυριως δε για να εντοπισω καταλληλα ατομα που θα μπορουσαν να εκπληρωσουν τις ερωτικες μου φαντασιωσεις , κουβαλωντας ταυτοχρονα και την πικρα απο ενα διαζυγιο με αφορμη την αποκαλυψη για τα κρυφα παθη ....
    Στο διαστημα που ακολουθησε διαβαζοντας αποψεις ειδα καποιες αληθειες σχετικα με τα θελω . τις αναγκες , την φαντασιωση . την πραγματικοτητα αλλα και το προσωπικο παρελθον που οδηγησε εδω ....
    Σημερα πλεον ειναι για μενα ενας χωρος επικοινωνιας με φιλους .. καποιους καλους που συναντω συχνα και καποιους μακρινους .... ισως να απεχει αρκετα απο τις προσδοκιες εκεινων των πρωτων ημερων στο φορουμ πριν απο 1,5 σχεδον χρονο ... αλλα σιγουρα εγινε εκπληκτικα καλυτερο χαρις την ποιοτητα των νεων φιλων που γνωρισα εδω .
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    γιατι περναω καλα 

    Οταν παψω να περναω, απλα θα φυγω..