Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι μουσική ακούτε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος MsAliki, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. Lady_Selene

    Lady_Selene Regular Member

    gothic,ebm,industrial,noise,alternative rock,nu metal,psychedelic,goa,ambient,jazz
     
  2. female

    female Contributor

    Jethro Tull, Pink Floyd, Camel, Procol Harum, Led Zeppelin, Dire Straits, Steppenwolf, Cockey Rebel, Focus, Divine Comedy, Rage Against the Machine, System of a Down, Skunk Anansie, Nine Inch Nails, Bach, παλιά jazz, καλό δημοτικό, ρεμπέτικο, παλιό έντεχνο, ποτέ ελληνάδικα.
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Μεγάλη αγάπη στην κέλτικη και γενικότερα στους παραδοσιακούς ήχους Αγγλίας,Σκωτίας και κυρίως της Ιρλανδίας.Ίσως θα μπορούσα να ζήσω μια ζωή στα μουντά και καταπράσινα εδάφη τους,ακούγοντας τη μουσική τους.Μια ζωή είναι λίγη γαμώτο :Ρ
     
  4. totalslave

    totalslave New Member

    BAD RELIGION
    NOFX
    IRON MAIDEN
    PORCUPINE TREE
    JIMI HENDRIX
    LED ZEPPELIN
    DEEP PURPLE
    WISHBONE ASH
    DREAM THEATER
    MUSE
    RADIOHEAD
     
  5. totalslave

    totalslave New Member

    BAD RELIGION
    NOFX
    IRON MAIDEN
    PORCUPINE TREE
    JIMI HENDRIX
    LED ZEPPELIN
    DEEP PURPLE
    WISHBONE ASH
    DREAM THEATER
    MUSE
    RADIOHEAD
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εγω θα ελεγα επειδη εχω τροπο ζωης που συνδιαζεται με το ροκ αλλα στα ποιο κλασσικα χρονια του 70'-80'.Επισης η μεγαλη μου αγαπη ειναι οι Pink-Floyd που κατα την γνωμη μου η μουσικη τους ειναι οτι ποιο παραξενο και συναμα ταξιδιαρικο υπαρχει!
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Σε οποιο Φορουμ και να βρεθηκα , 9 στους 10 δηλωνουν Ροκ ..... τωρα για ποιο λογο ειναι σχεδον αδυνατο να βρεις τραπεζι στον Ρεμο ειναι μαλλον μια αλλη ιστορια ....
    Τεσπα ...
    Μου αρεσει η Τρανς , Ροκ , I.Maiden , Metallica (μεχρι το black alboum) και διασκευες οπως των Jan Wayne και Hans Zimmer .... επισης Ρεμος , Κοκκινου , Π. Ζινα , Αλεξιου , Φραγκουλης , Χατζηδακης ... και ο Μαργαριτης ...
     
  8. Striker

    Striker Regular Member

    Μα φυσικά πρώτα απ' όλα αυτήν που δημιουργώ εγώ ο ίδιος.
    Βλέπεις την ιδιότητά μου ως Master την απολαμβάνω και σε άλλους τομείς πέρα από τις σχέσεις μου <s>.
    Για μια ιδέα σχετικά Εδώ



    Κατά τα άλλα ένα πλήθος επιλογών από το παγκόσμιο μουσικό ρεπερτόριο.
     
  9. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    Pop -Rock
     
  10. TheWildOne

    TheWildOne Regular Member

    Το ξέθαψα και στο τσάκ ήμουν να ανοίξω νέο νήμα.

    Σχεδόν απ' όλα με έμφαση στο ακραίο μέταλ.
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    rock οταν είμαι χαρούμενος rock όταν είμαι λυπημένος rock όταν θέλω να το κουνίσω   ροκ rock ροκ

    ευχαριστώ  
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    Ναι αλλά δεν μας παραθέτεις κανα δύο συγκροτήματα για να καταλάβουμε και εμείς!
    progressive rock, alternative, classic rock;

    Αστάρτη