Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι πρέπει να κάνει το θύμα ενός βιασμού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Master-Yoda, στις 6 Φεβρουαρίου 2019.

  1. Αγάπη μου έχεις και το δικαίωμα να μην το διαβάσεις.

    Για να το διαβάσεις πάει να πει πως σε ενδιέφερε... Γιατί γρινιάζεις γλειφιτζουράκι μου;
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Ολική τρικυμία εν κρανίω.
    Όχι, δεν είναι ρατσιστική η συμπεριφορά μου, απλά δεν σε αντιμετωπίζω διαφορετικά γιατί δηλώνεις άλλο φύλο από το βιολογικό.
    Θα θελες να σε αντιμετωπίζει κανείς διαφορετικά μόνο και μόνο γιατί κάνεις την χαριτωμένη;

    Η ευαισθησία μου δεν θα φανεί με το να συμφωνήσω με τα απαράδεκτα πράγματα που γράφεις ή με το να σου χαϊδέψω τ'αυτιά.

    Γράφεις ανυπόστατες δικές σου θεωρίες για να δικαιολογήσεις τα όσα προείπες.

    Οι φθηνές προσωπικές επιθέσεις αλλού, όχι εδώ, έγραψα αποκλειστικά για τις απόψεις σου και όχι για το άτομό σου.

    Το τι κάνω στην προσωπική μου ζωή, ούτε το ξέρεις, ούτε σε αφορά για να αναφερθείς σε αυτό.

    Δεν σε ξέρω και δεν θέλω να σε μάθω, εφόσον αυτά που λες τα πιστεύεις.

    Αν έχεις να πεις κάτι για τις απόψεις μου ( κατά της παιδεραστίας και του βιασμού), πέστο.

    Μην ασχολείσαι όμως με μένα προσωπικά, μιας και εφόσον δεν με ξέρεις, περιορίζεσαι σε πομφόλυγες.
    Για το θέμα του βιασμού, καλό θα ήταν να ξαναδιαβάσεις τι έγραψες και να ξανασκεφτείς μήπως θέλεις να ανασκευάσεις τμήμα ή το σύνολο της τοποθέτησής σου.
     
  3. Μην τρελένεσαι βρε συ Μπρέντα. Αν δεν αντέχεις τον αντίλογο, άστο το φόρουμ. Δες καμιά συνταγή ως συντηρητική. Μη μου επιτίθεσαι όμως, σε παρακαλώ!

    Καμία επίθεση στο άτομο σου. Δεν σε ξέρω. Δεν θέλω να σε μάθω αλήθεια, γιατί με τρομάζεις με τις εκρήξεις σου. Από μακρυά κι αγαπημένες (όσο μπορούμε). Δηλώνεις συντηρητική κι ενοχλημένη με ένα σαφώς αστείο ποστ μου κι αρχίζεις "εσύ" μια επίθεση χωρίς καν να έχεις διαβάσει "ποτέ" άλλα νήματά μου και καταλάβεις για μένα. Εν τω μεταξύ αφήνω στην άκρη πως δεν αναφέρεται καμιά σας στην Ντέπη και το δικό της σχόλιο...   Τιμή μου να τρώγεστε μερικές μαζί μου  

    Τέλος, δεν με ενδιαφέρει το άτομο σου, αλλά δεν θα αφήσω ποτέ κάτι να πέσει κάτω χωρίς να ανταπαντήσω στα γραφόμενά σου/ σας.

    Φιλάκιααααα.
     
  4. ά!... επίσης μέσα σε παρένθεση γράφω ότι ίσως ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ αλλά παρ' όλα αυτά μυγιάζεσαι και μου επιτίθεσαι... Είναι που λένε (κάπου το διάβασα) "τρικυμία εν κρανίω"

    τα λέμε ε;
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Τον αντίλογο τον αντέχω.
    Τώρα στην αμετροέπεια και την ανοησία, μια μικρή αλλεργία την έχω.
    Πολλά αυθαίρετα συμπεράσματα, για όλους βγάζεις.
    Εσύ κάνεις χιούμορ, εμείς όχι.
    Εσύ ξέρεις, εμείς όχι.
    Έτσι είναι αν έτσι νομίζεις.
    Δεν έχω χρόνο για ατελέσφορες και ανούσιες αντιπαραθέσεις.
    Προφανώς τον δρόμο σου τον χάραξες.
    Καλή συνέχεια και καλή τύχη.
     
  6. Ε, αφού σωστά γράφεις καλή μου Μπρέντα ότι εσύ/ εσείς δεν ξέρετε αν ο άλλος κάνει πλάκα, θεωρείς ότι είναι σωστό και πρέπον ένα άκυρο/ ηλίθιο ποστ να κάτσει να το και τον κράξει κάποιος/α (κι εφόσον δεν ξέρεις/τε αυτός που το έγραψε αν μαλακίζεται ή μιλάει σοβαρά) ή με ένα απλό ποστ του τύπου "μιλάς σοβαρά" ή "όντως αυτή είναι η άποψή σου"; δεν θα ήταν πιο χρήσιμο για όλους πριν ενοχληθείτε και χαλάσετε τη ζαχαρένια σας και αναγκαστείτε να βγάλετε την όποια κακία σας έχει δημιουργηθεί διαβάζοντας το ποστ;

    Τόσο απλή ερώτηση και σύντομη, όπου θα λάβει κανείς σημαντικές πληροφορίες.
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Lesson of the day
    1ον βιασμός μόνο ας σου τη πέσει άγνωστος στο δρόμο.
    2ον αν κάποιο ραντεβού σου στο χώρο προβεί σε σεξουαλικές πράξεις χωρίς τη θέληση σου ε τα ήθελες.
    3ον εγώ να το ράψω κ να το κλείσω ξέρω καμία άλλη αν θέλει αναλαμβάνω δωρεάν (γυναίκες εκ φύσεως μόνο παρακαλώ)
    Ps το παραπάνω κείμενο περιέχει καθαρά σαρκαστικό χαρακτήρα.
    Ευχαριστώ
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    The "slow weekend" syndrome.
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    ω! ναι