Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 18 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Γιατί συμμετέχετε στα fora;

  1. Ενδιαφέρομαι κυρίως για το s/m.

    28,3%
  2. Ενδιαφέρομαι κυρίως για το D/s.

    15,2%
  3. Ενδιαφέρομαι κυρίως για θέματα που αφορούν σε φετιχισμό.

    8,7%
  4. Με ενδιαφέρει οτιδήποτε kinky/pervert.

    10,9%
  5. Με ενδιαφέρει το σεξ.

    0 vote(s)
    0,0%
  6. Με ενδιαφέρουν τα off-topic / βρίσκομαι εδώ για να περνώ την ώρα μου.

    8,7%
  7. Με ενδιαφέρει κάτι άλλο που δεν μνημονεύεται στα παραπάνω.

    28,3%
  1. Syrah

    Syrah Contributor

    Από όσα θέματα πραγματεύεται το forum, ποια σας ενδιαφέρουν περισσότερο;
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Εμενα μου ειπαν πως αμα γραφτω στο φορουμ θα γαμήσω... αλλα ακομα τιποτα!

    Σε αναμονη λοιπον...
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Δεν ενδιαφέρεται το poll για τις απώτερες προσδοκίες καθενός από τη συμμετοχή του στο forum, αλλά για την αγαπημένη θεματολογία του.
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Πιστευεις το γαμησι δεν ειναι αγαπημενη θεματολογια του φορουμ??


    Υ.Γ. Μηπως γι αυτο δεν γαμαω ακομα???   
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Είναι άλλο πράγμα το να συμμετέχει κανείς στο forum προσβλέποντας σε σεξουαλικές συνευρέσεις με κάποιους από τους συνομιλητές του, και άλλο το να συμμετέχει με περισσότερο ενδιαφέρον σε συζητήσεις που αναφέρονται στο σεξ. Το πρώτο δεν αφορά στο παρόν νήμα. Το δεύτερο αφορά στο παρόν νήμα και προτείνεται ως απάντηση στην πέμπτη επιλογή.

    Πέρα από αυτό, δεν προεξοφλώ τίποτα, ίσως η πέμπτη επιλογή λάβει περισσότερες ψήφους, ίσως όχι.
     
  6. female

    female Contributor




    Η τελευταία επιλογή.

    Οι άνθρωποι εδώ, οι οπτικές, οι τρόποι που οργανώνουν τον κόσμο, η επικοινωνία, τα ενδιαφέροντα, τα πάθη, οι πόνοι, οι χαρές, οι φόβοι, τα κέφια, το χιούμορ και φυσικά μέσα σ'αυτά και μέσω και αυτών κι εγώ η ίδια.


     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Η τελευταια επιλογή..

    αυτο που δεν αναφερεται στο πολ ειναι το "oλα τα παραπανω μαζι κ όχι μόνο"..
    Η κάθε επιλογή από μόνη της δεν θα ηταν αρκετη για να κρατησει το ενδιαφέρον μου ..

    Μπηκα εδω για να μάθω ότι δεν ξέρω.. για να δω άλλες οπτικές.. για να συζητησω ελευθερα θέματα που με ενδιαφεραν..

    Η αλήθεια ειναι ότι οι προσδοκίες που είχα μπαινοντας .. μια μια κατερευσαν..
    Σε συνέχεια των γνώσεων που έλαβα από τον συγκεκριμένο χώρο.. μάλλον απομακρυνθηκα απο το βδσμ σε σημείο τετοιο ώστε το βανιλα να μου ακουγεται πολυ ελκυστικότερο.



    Τωρα πια μάλλον απο συνηθεια ειμαι εδω..
     
  8. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Επέλεξα την τελευταία επιλογή. Στο μυαλό μου υπήρχαν πολύ περισσότερα όταν μου σύστησαν το forum. Είχα ενδιαφέρον να μάθω και να εξερευνήσω το χώρο. Η πορεία έδειξε ότι ουδεμία σχέση υπάρχει με αυτό που λέγεται και στην πραγματικότητα. Όπως είπε και η Mikra οι προσδοκίες μία προς μία κατέρρευσαν . Πλέον το bdsm δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι κάτι που απλά εφαρμόζεται στο κρεβάτι μας ή απλά είναι ένα ωραίο παραμυθάκι για να νιώθουμε καλά όταν λέμε ότι διαφέρουν οι προτιμήσεις μας στο σεξ. Οι απόψεις βεβαίως διίστανται αλλά όπως και να το πάρει κανείς, τελικά όλα στο σεξ καταλήγουν είτε ως ολοκληρωμένη επαφή είτε ως παιχνίδια . Δε θα κρύψω ότι η εγκεφαλική υποταγή για μένα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο αλλά και πάλι ...... ακόμα κι αυτό εκεί καταλήγει τελικά.
    Επίσης, θα συμφωνήσω ότι πλέον πολλοί είναι από συνήθεια εδώ, Τουλάχιστον σε μένα συμβαίνει αυτό, εδώ και πάρα πολύ καιρό.
     
  9. Constan

    Constan Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;


    κ εμενα , αλλα τιποτα!
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το s/m, δεν το συζητω!
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Προσπαθω απεγνωσμενα να απομακρυνω το Alzheimer.To sudoku ειναι ανιαρο.
     
  12. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Καλυτερα ουτε εγω δε θα τα ελεγα. 

    Τα ιδια ισχυουν και για μενα. Αλλα ψηφιζω το προτελευταιο.