Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σειρές βλέπουν τα μέλη του forum?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος michaelfap, στις 25 Φεβρουαρίου 2015.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ειμαι αλκοολικος παιδι μου χεχεχε
     
  2. open_mind

    open_mind Regular Member

    Χεχεχε και ο πονοκέφαλος....;;; Μήπως να βάλω μια βότκα να μου τα πεις....;;;  
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μονο αν βαλεις και για σενα 
     
  4. open_mind

    open_mind Regular Member

    Εεεε και για μένα θα βάλω.... δεν κατούρησα ακόμη σε κανένα πηγάδι απ' όσο θυμάμαι....  
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αντε και να δουμε ποιος θα τα πει σε ποιον 
     
  6. open_mind

    open_mind Regular Member

    Χαχαχα ν' αναρρώσω και θα κανονίσουμε από κοντά!  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ray Donovan ... Τελος .....

    Welcome Quantico

     
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Sharp objects.

    Μίνι σειρά σε 8 επεισόδια, βασισμένη στο ομώνυμο μυθιστόρημα της Gillian Flynn, συγγραφέας του Gone Girl. Σεναριογράφος η ίδια, σκηνοθέτης ο Jean-Marc Vallée (Dallas Buyers Club, Big little lies). Amy Adams, Patricia Clarkson, Chris Messina. Χρυσή σφαίρα καλύτερης δεύτερης γυναικείας ερμηνείας στην Clarkson και άλλες δυο υποψηφιότητες, καλύτερης ηθοποιoύ σε μινι σειρά (Αdams) και καλύτερης μινι σειράς.

    Είναι η ιστορία μιας δημοσιογράφου με δύσκολο παρελθόν που επιστρέφει στο χωριό όπου γεννήθηκε (Wind Gap, Missouri) για να εξερευνήσει το θάνατο ενός κοριτσιού και άλλη μια εξαφάνιση, μια επιστροφή που θα ξυπνήσει συγκρούσεις και κρυμμένα μυστικά.
    Σκοτεινό, θρίλερ και νουάρ και κυρίως ψυχολογικό δράμα, εξαιρετικά μοντάζ και μουσική.

    ΥΓ Μου χρειάστηκαν δυο τσιγάρα να βγάλω πέρα το τελευταίο επεισόδιο  
     
    Last edited: 13 Ιανουαρίου 2019
  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    το αγαπημένο μου βιβλίο!
    και η σειρά φο βε ρη
    και η πρωταγωνιστρια ακόμη πιο φοβερή.

    Σαν το βιβλίο όμως, όχι.
    καλύτερο από το gone girl.
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Επίσης δες
    @estelwen


    λίγο κλεμμένο από το κλασσικό ''άρωμα'' αλλά δεν νομίζω οτι πάνε να το κρύψουν! θα σαρεσει