Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. vanilla_ice

    vanilla_ice Guest

    Σκέφτομαι... ότι έχω πολλή "μελέτη"!!!

     
     
  2. llazouli

    llazouli Contributor

    καλώς ήρθες, vanilla_ice

    Σκέφτομαι τώρα καλή και εποικοδομητική η μελέτη, αλλά μήπως κολλάμε στη θεωρία

    και στο τυπικό μέρος της...και χάνουμε την ουσία, δηλ. τη φωνούλα μέσα μας που γνωρίζει

    σαφέστατα τον προσωπικό δρόμο που η θεωρία γίνεται πράξη.

    Εύχομαι να βρεις αυτόν το δρόμο και να μην υιοθετήσεις ξένα προς εσένα πρότυπα συμπεριφοράς

    τα οποία μόνο θα σε καθυστερήσουν, αφού ούτως ή άλλως κάποια στιγμή θα αποβληθούν.

    Καλή πορεία να 'χεις, όπως και όλοι μας.
     
  3. vanilla_ice

    vanilla_ice Guest

    Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα...




    ...και για τις ευχές σου!

    Αντιμετωπίζοντας μια νέα πρόκληση, μια νέα θεματική ενότητα, καλούμαστε να κατανοήσουμε -αρχικά- το θεωρητικό της μέρος... προτού αποφασίσουμε αν θα την εφαρμόσουμε ή όχι, καθώς και αν μας "πάει" ή όχι.

    Ίδωμεν...
     
  4. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Σκέφτομαι ότι, μετά τις γιορτές η ζωή μας σιγά - σιγά βρίσκει ξανά τη μελαγχολία που της ταιριάζει. Ξεστόλιστη, χωρίς γλυκά και κουστούμια, χωρίς φώτα, χωρίς μέικ απ και αγιοβασίλη, ετοιμάζεται να υποδεχτεί τα νέα τηλεοπτικά σκάνδαλα που θα συμβούν με τη γνωστή άτολμη και άνευρη διάθεση που συνηθίζει. Ο μεγάλος σεισμός τάραξε για λίγο τα νερά, η έκπληξη όμως δεν διήρκεσε πολύ, ο χειμώνας επέστρεψε. Την καθημερινότητα τελικά δεν την αντέχεις, γιατί δεν αντέχεις τον εαυτό σου... vanilla or not!
     
  5. PD

    PD Regular Member

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ελεονόρα Μελέτη;;;;   
    Βλέπωντας το "μελέτη" σκέφτηκα την Ελεονόρα η οποία είναι πολύ καλή για sub αν και λίγο κρύα  

    PD
     
  6. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Αυτά που σκέπτομαι είναι αρκετά. Αλλά θα πω ένα μόνον.

    Είναι άσχημο να μην σε θέλουν η άλλοι όπως είσαι. Το λέω αυτό διότι είμαι σε ένα - νετ καφέ - στην περιοχή που μένω, και είδε κάποιος το Forum και μου λέει " καλά με αυτά ασχολείσε" ? !!

    Και εγώ του απαντάω. Ναι ασχολούμε με "αυτά" γιατί μου αρέσει!!!!
    Αυτός που μου το είπε όλη μέρα παίζη LineAge είναι άνα παιχνίδι για παιδιά περισσότερο, αλλά αν δείτε πως κάνουν η μεγάλοι, θα πάθετε πλάκα.
     
  7. kwstasss

    kwstasss Guest

    Ότι κανονικά τώρα θα έπρεπε να διαβάζω  
     
  8. undead

    undead Regular Member

    Σαν καινουργιο μελος στην παρεα σας σκεφτομαι οτι μ'αρεσουν τα Greeklish αλλα δεν επιτρεπονται. Γιατι;
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Καλωσήρθες Undead  , τα greeklish δεν επιτρέπονται επειδή διαβάζονται δυσκολότερα από τα ελληνικά και επειδή Ε/είμαστε ελληνική κοινότητα και προτιμούμε να γράφουμε με ελληνικά γράμματα.

    Σε παρακαλώ να προσθέσεις την ηλικία σου στο προφίλ σου  
     
  10. undead

    undead Regular Member

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Undead ειναι το nickname μου tender lilly   Οσο για την ηλικια την προσθεσα, επειδη ομως ηθελα μονο τη χρονολογια, δεν εβαλα real ημερα & μηνα.

    Τωρα σκεφτομαι οτι δεν μπορω να απαντησω στο private message!
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Έχεις δίκηο Undead, το διόρθωσα το nick σου, με ένα ποστ ακόμα θα μπορείς να απαντάς και στα πριβέ  
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Σκέφτομαι ότι θα πάω σε ένα πάρτι και θα ακούσω πάλι μπούρδες.