Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor



    Κατι μου λεει πως μεγαλωνουμαι .... Γιωργος Γακης τον ακουσαμε πολλες φορες αγαπημενος
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ετοιμάστηκα να βγω και βαριέμαι ήδη.. :/
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μείνετε μέσα και φάτε κρέπες.

    Εμείς αυτό κάναμε!
     
  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Εντάξει, είπα να κρατηθώ, να μη σχολιάσω τόσες μέρες, αλλά σήμερα είμαι πιο ορεξάτος και δε θ' αντισταθώ: που είναι η θέση πως πρέπει να προσαρμοζόμαστε με ό,τι έρχεται και να μην γκρινιάζουμε είτε έχει κρύο είτε ζέστη? 
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

  6. lotus

    lotus Silence

    Χαχα άλλο κρύο ή ζέστη κι άλλο κρύο-ζέστη-βροχή-κρύο-ζέστη-βροχή σε 24 ώρες  
    Και για να μιλήσουμε κι επιστημονικώς βεβαίως, βεβαίως προσαρμογή σε λογικές συνθήκες.
    Όταν σε αυτές διαφαίνεται ένας μείζον υποβόσκων διαταραγμένος ψυχισμός που με διαφορική διάγνωση καταλήγουμε σε υστερικό παραλύρημα βάζουμε σκούφο, παίρνουμε ομπρέλα κι ένα κοντομάνικο ταυτόχρονα μέχρι να δούμε τι χάπια θα δώσουμε    
     
  7. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Εγώ χάπια παίρνω...
    Αυτός ο καιρός μου αρέσει...
    Ακόμα περισσότερο μου αρέσουν αυτές οι εναλλαγές...
    Κι ακόμα περισσότερο μου αρέσει το να αποδέχομαι τις εναλλαγές... Να τις περιμένω... Να μην προετοιμάζομαι και να θυμώνω με τον εαυτό μου... Το λες και ψυχικό μαζοχισμό...   Ξεκάθαρα όμως!
    Είμαι καλά γιατρέ μου;;;
     
  8. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      
    Και μετά ήρθαν οι μέλισσες!!

    Τι είναι ένα τριπολικό επεισόδιο μέσα σ' ένα εικοσιτετράωρο από κοτζαμάν καιρό? Εδώ οι άνθρωποι βαράμε και τετραπολικά 

    Που θέλεις ξεκάθαρο κρύο ή ζέστη... Τι είσαι, μανιχαϊστρια είσαι... ή τεντιμπόϊσσα (τεντιγκέρλισσα )?
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Εν τέλει βγήκαμε, ήπιαμε, χορέψαμε και μετα κατάπιαμε και τα σουβλάκια μας xD
    Ωραίο και το δικό σας!
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Χθες το βράδυ αρπάζω την @Keiko Mika που έκανε δουλειές στο σαλόνι και την παίρνω να χαζοχορέψουμε το "Είσαι παιδί μου πειρασμός" που είχα βάλει στο youtube. Πέντε-έξι στροφές μετά ο δικός σου έφυγα παραπατώντας σα ζαλισμένο κοτόπουλο και αν δε με άρπαζε η άθλια μαϊμού θα είχα ξαπλώσει με φόρα στο πάτωμα.

    Χορός... του διαόλου πράματα!
     
  11. rea..

    rea.. Contributor

    Τι όμορφο!! Μπράβο <3
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Τι όμορφο βλέπεις ακριβώς?
    Στην πρώτη στροφή,πάτησε την κεικο,στη δεύτερη έσπασε ένα βάζο,στην τρίτη χτύπησε στο τραπεζάκι το μικρό του δαχτυλακι,στην τέταρτη είδε αστρακια και στην πέμπτη δεν άντεξε η κοπέλα και τον αραδιασε στον καναπέ να μη της διαλύσει το σπίτι!