Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    ακυρο, κερδισε τελικα...μονο και μονο επειδη εχει Ιτουδη δλδ :Ρ
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Γαμωτο. Και νόμιζα ότι θα έχει και επαναληπτικό όπως το είπες  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν υπαρχει σωτηρια. Ωρες ωρες μου ερχεται να αρχισω τα quote εδω μεσα και να γραφω

    Αι γαμησου και εσυ, τι λες ρε μαλακα, εισαι για τον πουτσο, να μια μαλακισμενη, μας ζαλισες τα αρχιδια με τις παπαριες σου, παρε δρομο ρε τσοκαρο

    Αδικο, οι οροι χρησης πρεπει να αλλαξουν
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Άλλαξε μέσο. Πήγαινε στο φετ, ρίξε ότι θέλεις (εκεί δεν έχεις θέμα όρων χρήσης) και όλα καλά. Μεταφέρεις τα μπινελικια από εδώ εκεί και ούτε γάτα ούτε ζημιά.
     
  5. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you


    Δίπλα στο λαικ βάλτε κ ένα έλεος να γουστάρουμε!
    Θα γινει το αγαπημένο μου  
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    Yay  
    Να φύγουν τα λάικζζζζ!
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν μου αρέσει το φετ
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ναι!
     
  9. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Προτιμώ το "είσαι για τον πουτσο"

    Ταιριάζει περισσότερο
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οχι οχι οχι. Να βαλουμε ενα word generator, να σου βγαζει μιση σελιδα κειμενο που να λεει τη μια παρπαδελλα μετα την αλλην και να θες 5 ωρες να το αποκρυπτογραφισεις,
    Θα μου πεις, εχουμε μελη εδω που τα καταφερνουν μια χαρα και χωρις αυτο, αλλα για φαντασου.. θα φαινομαστε ΟΛΟΙ και ΟΛΕΣ very intellectuall στα ματια των εξωγηινων που θα διαβαζουν αυτο το φορουμ σε 1.000 χρονια...
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αυτό υπάρχει ηδη