Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Por supuesto!  
     
  2. Traveler

    Traveler New Member

  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  4. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Με εχει γαμησει την ψυχολογια αυτο το Netflix

    < rust valley restorers >
    < Car master : rust to riches >
    < Hiperdrive >
    < Fastest Car >

    Πως και τι αμαξι να αγορασω    
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Σκέφτομαι πόσο εύκολο είναι να σου γυρίσει η βίδα.
     
  7. Γιατί έτσι;
     
  8. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Το πρόβλημα ξέρεις ποιο είναι ; Αυτός που ισχυρίζεται ότι είναι ο Ναπολέων, δεν το πιστεύει, έτσι, απλά, ΕΊΝΑΙ ο Ναπολέων. Ας είναι, βέβαια, ο Μάκης με το σκαπτικό που ήξερες κάποτε, ο τρελός είσαι εσύ, με πιάνεις ;
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Αυτό που κάποιοι και κάποιες γράφουν και νομίζουν πως το στυλ τους δεν είναι διακριτό και αλλάζουν τα προφίλ σαν βρακιά (ούτε καν σαν πουκάμισα), μόνο εγώ το παρατηρώ;
    Τι δεν σας άρεσε και το γυρίσατε;
    Πως να εμπιστευτείς ένα προφίλ που είναι σαν κλώνος κάποιου άλλου ή περισσοτέρων;
    Γιατί υποτιμάτε τη νοημοσύνη μας;
    I wonder...
     
  10. MWSteth

    MWSteth New Member

    Στο μπαλκόνι μου βρίσκεται μια γλάστρα με μια λεβάντα. Η λεβάντα αυτή περνάει εδώ και καιρό μια δύσκολη φάση στη ζωή της. Είναι μισοξεραμένη, επειδή πέρυσι το καλοκαίρι έφυγα διακοπές για δυο εβδομάδες και έμεινε απότιστη μέσα στα σαραντάρια. Δεν συνήλθε ποτέ. Δεν συνήλθε, αλλά επιβίωσε. Όχι μόνο επιβίωσε, αλλά μεγάλωσε. Δεν την έδεσα με κάποιο σκοινί, και απλώθηκε προς όλες τις κατευθύνσεις. Σε λίγο θα πιάσει το ένα τρίτο του μπαλκονιού. Όμως παραμένει μισοξεραμένη. Δηλαδή τα κλαριά της καταλήγουν σε ανθάκια λεβάντας, αλλά η βάση τους από το χώμα μέχρι και περίπου την μέση τους είναι ξερά. Έχει γίνει ένα τέρας. Είναι σαν μαλλιά μάγισσας. Είναι μισοξεραμμέμνη και δεν πεθαίνει, μεγαλώνει. Είναι η ασχημότερη λεβάντα του κόσμου. Νομίζω πως κάποια νύχτα θα βγάλει πόδια, και θα ανοίξω τα μάτια μου στο κρεβάτι και θα τη δω πάνω απ' το κεφάλι μου, έτοιμη να με πνίξει με τα μισοξεραμένα κλαριά της. Πρέπει να πετάξω αυτή την απειλητική λεβάντα στα σκουπίδια, αλλά φοβάμαι ότι αυτό θα τη θυμώσει ακόμα περισσότερο και ποιος ξέρει με ποιο τρόπο θα θελήσει να πάρει εκδίκηση. Αυτή εδώ είναι μια γαμημένα τρομακτική λεβάντα.
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Κλαδεψε την ....

    στην μεση δεν ειναι ξερη απλα ολα τα πυκνα σε κομη φυτα στο εσωτερικο τους ειναι ΣΑΝ ξερα γιατι δεν μπαινει φως να κανουν φωτοσυνθεση ... κλαδεψε την οχι τελειος μεχρι τα ξερα αλλα σχεδον εως εκει απλα ασε και καποια ζωντανα κλαδια για να μπορει το φυτο να αναπνευσει  

    YG. και κανενα φυτο δεν θελει πολυ νερο μπορουν να πνηγνουν ποσο μαλλον τα αρωματικα/βοτανα νερο τοσο οσο
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Κάτι άλλο σε τρομάζει, όχι η λεβάντα.