Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Δεν αντέχω τα από μηχανής δεκανίκια του νεοκαλβινισμού.
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    γιατι αυτο μου φερνει πολυ σε βδσμ φορουμ

     
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Φτάνει πια με αυτήν την κωλοζεστη! 
     
  6. ε όχι!! Δεν θέλω να σκέφτομαι τις φορές που θα την αναζητάω.
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Και θα χουχουλιαζεσαι με κουβερτουλες και ζεστά ροφήματα...ενώ η ζέστη δεν παλεύεται ρε συ πόσα ρούχα να βγάλεις?! 
     
  8. οοοοοοοολα! Αυτό είναι το θέμα.  
     
  9. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Ολααααασ 
     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    @Slib @Φενριρ.... Ωραία ναι όλα και ακόμη ζεσταίνεσαι  
    Στο κρύο βάζεις εκεί ένα κορμάκι μια μπλούζα ένα πουλόβερ χοντρές κάλτσες κασκόλ γάντια σκουφο κλπ...έχει πραμααααα να βαλεις
     
  11. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Ένα πράγμα που μου κάνει εντύπωση με τους ανθρώπους είναι ότι έχουν την τάση να ξεδιπλώνουν τα αληθινά τους συναισθήματα, όταν βρίσκονται ή αισθάνονται πως βρίσκονται κάτω από την "ασφάλεια" ενός "εξουσιαστικού φορέα", οποιασδήποτε υφής.. Όσο πιο ψηλά βρίσκεται ο "φορέας" αυτός στην ιεραρχία, στο πέλμα κάτω από του οποίου αισθάνονται πως βρίσκονται, τόσο μεγαλύτερη υπακοή εξασφαλίζεται και ασφάλεια αισθάνονται να εκφραστούν! Δύο τινά συμβαίνουν, υποθέτω: ή εγώ είμαι παρορμητικός περισσότερο από το κανονικό ή η ανθρωπότητα έχει αρκεστεί κι έχει κάνει τρόπο ζωής την υποκρισία..
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

     

    Ενας θρύλος του 19ου αιώνα λέει ότι η Αλήθεια και Το Ψέμα συναντήθηκαν κάποτε.
    Το Ψέμα καλημέρισε την Αλήθεια της είπε «Ωραία μέρα σήμερα». Η Αλήθεια για να
    βαιωθεί κοίταξε γύρω και τον ουρανό και όντως η μέρα ήταν ωραία..
    Περπάτησαν για λίγο ώσπου έφτασαν σε ένα μεγάλο πηγάδι γεμάτο νερό.
    Το Ψέμα βούτηξε το χέρι του στο νερό και γυρίζοντας στην Αλήθεια της είπε
    «Ωραίο και ζεστό το νερό. Θες να κολυμπήσουμε μαζί»; Και πάλι η Αλήθεια ήταν καχύποπτη.
    Δοκίμασε όμως με το χέρι της το νερό και πράγματι ήταν ζεστό.
    Μπήκαν λοιπόν και οι δυο τους στο νερό και κολυμπούσαν για αρκετή ώρα,
    όταν ξαφνικά το Ψέμα, βγήκε από το πηγάδι, φόρεσε τα ρούχα της Αλήθειας και εξαφανίστηκε..
    Η Αλήθεια θυμωμένη βγήκε γυμνή τρέχοντας παντού ψάχνοντας για το Ψέμα να πάρει τα ρούχα της.
    Ο κόσμος που την έβλεπε γυμνή, γύριζε το βλέμμα του αλλού είτε από ντροπή είτε από θυμό.
    Η φτωχή Αλήθεια ντροπιασμένη γύρισε στο πηγάδι και χώθηκε εκεί για πάντα..
    Έκτοτε το Ψέμα γυρίζει ανενόχλητο ντυμένο σαν Αλήθεια ικανοποιώντας τα τερτίπια του κόσμου,
    ο οποίος με κανένα τρόπο δεν θέλει να δει τη γυμνή Αλήθεια..

    Καληνύχτα Κόσμε..