Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Είναι και η @οφηλία mod και είναι και πολύ ωραίο κορίτσι
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Μεγαλώνει ο πύργος με αυτές τις έμμεσες προσκλήσεις.
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Χαχα ένας μοντ πρέπει να μείνει πίσω!
    Εσύ πας, εγώ μένω.
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ε να αφήσουμε καμιά μωβ και για κανένα άλλο πύργο.

    Αν η απορία σου είναι γιατί εσένα και όχι την έτερη μοντ, έχει ένα ενδιαφέρον το κριτήριο επιλογής, εύχομαι να μας απαντήσει.

    Πρέπει να κάνουμε ένα γκάλοπ, "Εάν έπρεπε να διαλέξετε μία μοντ ως φαντασιακή υποτακτική στον φανταστικό σας πύργο (να βγάλετε το άχτι σας), ποια θα ήταν αυτή ?"
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ναι πως..νήμα ολόκληρο να ανοίξουμε.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα παρακαλεσουμε τον Αφέντη να μας επιτρέπει που και που να μπαίνουμε στο φόρουμ.

    Αυτό είναι νήμα σαββατοκύριακου!
     
  7. andreasbear

    andreasbear Regular Member

    Για άλλες 6 ωρες μονος με παρέα bdkds ψυχές!!
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Όχι αυτού όμως. Κάποιου πιο φθινοπωρινού και πιο βαρετού θα πρότεινα.

    Λες ε ?
    Μμμμ.. Νήμα με τίτλο "Περιγράψτε τι θα θέλατε να κάνετε στην αγαπημένη σας μοντ σε έναν φανταστικό πύργο σε ένα φανταστικό τόπο που βασιλιάς εσείς θα ήσασταν και λογαριασμό πουθενά δεν θα δίνατε"

    Μεταξύ τρολαρισματος και άλλων άσχετων ίσως να αποκαλυπτόταν κάποιος πολύ ενδιαφέρον τρόπος να βγάλει κάποιος το λαμπερό από μέσα σου και να πασπαλίσει με χρυσόσκονη τις πέτρες του πύργου.

    Θα μπορούσε να γίνει και διαγωνισμός καλύτερης περιγραφής με έπαθλο moderation ασυλία για τρια σαββατοκύριακα της επιλογής του νικητή.
     
  9. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Κάτι σαν το survivor ένα πράγμα.... 
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Χωρίς κάποιον survivor κατα ανάγκη ωστόσο  
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγώ θα την εβαζα να μου φτιάξει μουσακά.
    Αποκλείεται να τον πετύχει, οπότε προχωράμε στα βασικά.
    Spanking. Γυμνή στο υπόγειο με τις ρομποτικες κατσαρίδες. What else.  

    End of cosmopolitan vanilla mode. Return.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Αν ξανακούσω περί αισθητικής εδώ μέσα, θα κάνω single-handed επανάσταση.  
    Ο καθένας δικαιούται να είναι αυτό που γουστάρει, αν το απολαμβάνει κι ακόμη και ότι δεν μας αρέσει καθόλου, έχει κι αυτό δικαίωμα να υπάρχει. Η ελευθερία του ενός σταματά μόνο εκεί που ξεκινά η ελευθερία του άλλου.
    Unsolicited pics δεν είναι ευπρόσδεκτες.
    Για να στείλεις κάπου φωτό, πρέπει να σου την έχουν ζητήσει, ή να έχουν αποδεχτεί να τις λάβουν.
    Η αισθητική του καθενός, ορίζει μόνο μια συμβατότητα μέσα από την οποία νιώθεις πως ταιριάζεις ή δεν ταιριάζεις.
    Δεν είναι προς κρίση, ή επίκριση του ατόμου.
    Ακόμη κι αν το 95% δεν μου ταιριάζει, οι ενστάσεις μου θα είναι μόνο στο ρατσιστικό, φασιστικό, καταχρηστικό ή μη συνεναινετικό περιεχόμενο.
    Η αποστολή φωτογραφιών που δεν έχουν ζητηθεί, από την άλλη, παραβιάζει το δικαίωμα μου να ελέγχω τι υπάρχει στο inbox μου και ανεξαρτήτως περιεχομένου θα συνοδεύεται από block εφεξής.