Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Aweee έχω καθίσει σαν ταπεινό χαμομηλακι δίπλα σε γηραιους και μέντορες, σε υπέροχες συζητήσεις σχετικά με τα δυο πρωτόκολλα. Εξάλλου ο ντόρος ήταν και είναι μεγάλος. Μα τώρα πραγματικά, καταλαβαίνει κανείς το RACK σαν πρωτόκολλο ασφαλείας;   Ακόμα και εγώ που αγαπώ καθετί νέο και το μελετώ και το ενστερνίζομαι με ενθουσιασμό και τα παιχνίδια στα άκρα είναι σαν να είμαι σε ζαχαροπλαστείο και τρώω παστες...δεν ξέρω, το RACK δεν μου προσφέρει την ίδια ασφάλεια. Αλλά θα διαβάσω αναλυτικά και το θέμα που παρέθεσε ο @MasterJp ...δύσκολο πολύ δύσκολο τοπικ πάντως
     
    Last edited: 25 Μαϊου 2020
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ίσως γιατί επιθυμείτε άλλος να φέρει την ευθύνη <×>
     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Η το έχω ανάγκη  
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Έτι ακριβέστερον <×>
     
  5. katerina

    katerina Regular Member

    Ο αστυνομικός είναι όργανο,
    Το μπουζούκι είναι όργανο,
    Άρα, ο αστυνομικός είναι μπουζούκι!
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις.
     
  7. katerina

    katerina Regular Member

    Αν τον κάνεις τον άλλον αντικείμενο όπως πχ μπουζούκι, μπορείς μετά να παίξεις την Φραγκοσυριανή ή όχι γιατί την συναίνεση την έδωσε νωρίτερα σαν άνθρωπος? Οοεεεοοο?
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    to μονο ποθ σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θα ηθελα να Γκαυλαντισω ... οποια εχει κεφι το τηλ μοθ εινια 69 τρια κικιρικου δυο τραλανο
     
  9. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Εσύ τι απάντηση θα έδινες στο ερώτημα σου?
     
  10. RAIN

    RAIN nefelibata

  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

  12. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Χάνα Γκαντσμπι. Την αγάπησα!