Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. potty65

    potty65 Regular Member

    Εγώ δεν μπορώ με τίποτα να κάτσω σπίτι μου, αν και απέχω πολύ από το να χαρακτηρισθώ workoholic. Εκνευρίζομαι πάντως που παίρνω εταιρείες και μου λένε ότι δεν πήγε κανείς λόγω χιονιά. Ελεος, με την μηχανή κατέβηκα από βόρεια προάστια και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Οι δρόμοι βέβαια...άδειοι. Στην Σουηδία ή την Ρωστία τι να πούνε?
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    πως ειναι ωραιο να ξυπνας και ν ανοιγεις το παραθυρο και να ειναι ολα ασπρα..και να λες..κρεβατακι μου σου ρχομαι

    Ποτυ, να προσεχεις στο γυρισμο

     
     
  3. potty65

    potty65 Regular Member

    όντως ωραία είναι zinnia, και κατά βάθος όλοι περιμένουμε, κάποιο γεγονός, κάποια αφορμή που θα μας απορρυθμίσει. Και εγώ τώρα κωλοβαράω κανονικά, απλά δεν με χωράει το σπίτι..
     
  4. str82u

    str82u New Member

    Σκέφτομαι το άγνωστο εκεί έξω (ή θα ήταν καλύτερα να πω εδώ μέσα  Αλήθεια είσαστε από αυτούς που ανοίγουν την βαριά ξύλινη πόρτα ή προτιμάτε αυτές με το διαφανές τζάμι, αφού έχετε δει τι υπάρχει από πίσω; Αν θέλετε να δείτε πριν ρισκάρετε, σκεφτείτε τι χάνετε.
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βγήκα από το metro και άρχισα να χοροπηδάω βλέποντας τα πάντα ολόλευκα. Σκεφτόμουν: "Που πάω η τρελή με τέτοιο καιρό; Μόνη μου θα ανοίξω το γραφείο! Δεν καθόμουν σπίτι μου να κουκουλωθώ στο κρεβατάκι μου;"
    Μόλις διάβασα όμως το μήνυμα σου Potty λέω "Ουπς και άλλος τολμηρός! Και με μηχανή..." Φορώ τα κατάλληλα ρούχα...Πάμε μια βόλτα;

    Αστάρτη

    (χαχαχαχαχαχα! Είμαι κεφάτη....Ψω...όχι δεν ψωνίζω...ψαρεύω 
     
  6. potty65

    potty65 Regular Member

    Τότε πάμε για ψάρεμα, Αστάρτη μου, δεν υπάρχει κανένας ειδικώτερος από μένα σ' αυτό!
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Εγώ σκέφτομαι πως «Αν δεν ήτανε το AIDS θα ‘μανε ο ALLAN BEITS»
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κινέζικο σκουλήκι ή τσουτσούνι;
    Φοβάμαι πως θα βρούμε μόνο πεταλίδες τέτοια εποχή!

    Αστάρτη
     
  9. potty65

    potty65 Regular Member

    Ουδεμία σχέση αγαπητή μου...νόμιζα ότι με ήξερες καλύτερα. Υπερμεγέθες ψαροτούφεκο είναι το όργανο, αλλά αν το θεωρείς too extreme μπορούμε να πάμε και για απλό καφέ, με τον κίνδυνο να κατηγορηθούμε ότι μετατρέπουμε το forum σε club γνωριμιών!
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    σκεφτομαι πως εφτιαξα ενα ωραιοτατο παστιτσιο..το τζακι καιει, οι γατες γουργουριζουν και τα παιδια κανουν σαν τρελλα απο τη χαρα τους..Τι ομορφη μερα μα την αληθεια..
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ζinnia φαντάζομαι δεν θα έχεις Αντίρρηση να μου κάνεις το τραπέζι. Ως ηρεμιστικό.
     
  12. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Μας ανοιξες την όρεξη τώρα...