Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Χωριό μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος savra, στις 30 Ιουνίου 2006.

  1. savra

    savra Guest

    Το χωριό μου είναι κρύο
    και ποτέ δεν υπάρχουν αυτοί οι δύο

    Στο σπίτι μου πήρα μία αγελάδα
    να την αρμέγω να πίνω γάλα

    Ο γείτονας αγόρασε μία κουράδα
    και αποφάσισε να φτιάξει μια αρμάδα

    Το πρωί στη δουλειά μου
    τηλεφωνώ μόνο από τα αυτιά μου

    Απόψε θα ονειρευτώ σουβλάκια
    γιατί από αύριο θα τρώω μόνο ρυζάκια

    Αχ βαχ, κρίμα τα μπράτσα
    που έχασα η παλιοχλαπάτσα

    ****

    Αγελαδίτσα μου γλυκιά
    να σε αγκαλιάσω να σε φιλήσω

    να μου κάνεις μουου
    κι εγώ να κολήσω την μουτράκλα μου πάνω σου

    και να είμαι συνεχώς μαζί σου
    να σου χαρίσω και την πιο όμορφη και ακριβή κουδούνα

    κι όταν κουνάς το γλυκό σου κεφαλάκι
    αυτή να κάνει ντλιν ντλον ντλιν ντλον
     
    Last edited by a moderator: 30 Ιουνίου 2006
  2. Kits

    Kits Contributor

    η ελευθερια του λογου μεγαλο αγαθο...
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    μεγάλο αλλα και πολύτιμο.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    να με συγχωρεσει ο savra που τοποθετω εδω .... κανονικα θα επρεπε στο parties and meetings ... με αφορμη λοιπον τα διαφορα events που γινονται οπουδηποτε αλλου , επιτρεψτε μου να διασκεδασω τον πονο μου , με την δικη μου αποψη για :"Το Χωριο" ..... Τουλαχιστο θα ειχα οργανωση ....
    ....ετσι .... σε Αθηνα , Θεσαλλονικη , Κρητη ...ολοι γνωριζονται και ολοι συζητανε ..... λοιπον θα κανω BDSM Μπιτς Παρτυ με το σκυλο μου (ο ορισμος του υποτακτικου) εδω στην Μυτιληνη ... δεχομαστε παρουσιες και με φωτογραφιες (περασμενες με φαξ να τις βαλω στις αδειες καρεκλες) ... θα εχουμε χταποδι στην σχαρα ,σαρδελα παστη ημερας , ουζο Πλωμαριτικο και θα μοιραστουν φρεσκιες ντοματες (απο μια στο χερι)... (σιγα μην τις κοβω κιολας...) .. αγγουρι δεν θα εχουμε λογο ελειψης εμπιστοσυνης ... εικονες των εδεσματων θα σταλουν επισης με φαξ στους αποστολεις των φωτογραφιων...
    Στα πλαισια της ολης οργανωσης θα γινει μικρη ενημερωση σχετικα με τον αστρικο χαρτη ... η γνωση των αστρων ειναι απαραιτητη για τον κατοχο βαρετου συντροφου στα outdoor senssions ... ετσι οσο εκεινος προσπαθει.. εσεις θα μπορειτε να παρατηρησετε την αισθησιακη κινηση της Λυρας προς τον Ηνιοχο με την Μεγαλη Αρκτο σε ρολο διαιτητη ....
    Στις 12 τα μεσανυχτα η βραδυα θα κορυφωθει με την συνηθισμενη αποβαση των λαθρομεταναστων οπου μπορειτε να συμβαλετε στο εργο της πολιτειας , με BDSM πρακτικες στην αντληση πληροφοριων περι του : "ποιος εισαι εσυ , ποιος ειμαι εγω".....
    Για το φιναλε , στον αποηχο της ναυτικης εβδομαδας , η οργανωτικη επιτροπη εχει προγραμματισει επιδειξη ναυτικων κομπων . Μετα το σεμιναριο θα τραγουδισουμε παρεα σχετικα τραγουδια (οι εχοντες προσκοπικη εμπειρια θα προτιμηθουν) οπως : "κανε μια καντηλια .. κανε μια καντηλιτσα .." .... αυτα ....
    Το dress code δεν ειναι απαραιτητο , ωστοσο θα δωθουν αμπουλες με χημικο φως στους μαυροφορεμενους προκειμενου να γινονται αντιληπτοι στο σκοταδι και απο τα αλλα μελη ...
    Σας περιμενουμε .....
     
    Last edited: 4 Ιουλίου 2006
  5. savra

    savra Guest

    Άψογος  
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Με απολυτη επιτυχια πραγματοποιηθηκε το 1ο BDSM Μπιτς Παρτυ στην Μυτιληνη .
    Δεν ελειψαν βεβαια και καποια απροοπτα οταν το επισημο προσκεκλημενο πνευμα του μ. Ντε Σαντ υπο μορφη δυνατου ανεμου , σκορπισε την σχαρα με το χταποδι πανω στην αμμο ... ωστοσο η σαδιστικη αυτη πραξη οφελησε το 50% των παρευρισκομενων , οι οποιοι κουνοντας με χαρα την ουρά τους , τιμησαν την προσπαθεια του ψηστη ο οποιος κατοπιν τουτου , αφαιρεθει σε σκεψεις και στοχασμους πανω στον νομο του Μερφι .
    Κατα την καθιωρεμενη αποβαση των λαθρομεταναστων των 12μμ , οι εκλεκτοι καλεσμενοι μοιρασαν χρησιμα δωρα στους Αφγανους οπως δερματινα λουρια , μαστιγια , χειροπεδες απο γουνακι βιζον καθως και απο ενα dvd της γνωστης Hard BDSM σειρας : Alogoskoufis Press conference collection .
    Το βραβειο καλυτερου σκλαβου "Ο Παρασκευας" απονεμηθηκε στην Ιρμα , η οποια εμφανως συγκινημενη αμελησε να καθαρισει το προσωπο της απο τα υπολειμματα του χταποδιου ...

    Σε καποιο γκριζοπρασινο φυλλο ριγμενο στο πελαγος ......... πανω στην αμμο την ξανθη γραψαμε τ'ονομα της .... νυχτες μαγικες , ονειρεμενες .... .....

    Με μιά πιρόγα φεύγεις και γυρίζεις
    τις ώρες που αγριεύει η βροχή
    στη γη των Βησιγότθων αρμενίζεις
    και σε κερδίζουν κήποι κρεμαστοί
    μα τα φτερά σου σιγοπριονίζεις

    Σκέπασε αρμύρα το γυμνό κορμί σου
    σούφερα απ΄τους Δελφούς γλυκό νερό
    στα δύο είπες πως θα κοπεί η ζωή σου
    και πριν προλάβω τρις να σ΄αρνηθώ
    σκούριασε το κλειδί του Παραδείσου

    Το καραβάνι τρέχει μες τη σκόνη
    και την τρελή σου κυνηγάει σκιά
    πως να ημερέψει ο νους μ΄ένα σεντόνι
    πως να δεθεί η Μεσόγειος με σκοινιά
    αγάπη που σε λέγαν Αντιγόνη

    Ποιά νυχτωδία το φως σου έχει πάρει
    και σε ποιόν Γαλαξία να σε βρω
    εδώ είναι Αττική φαιό νταμάρι
    κι εγώ ένα πεδίο βολής φτηνό
    που ασκούνται βρίζοντας ξένοι φαντάροι
     
  7. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    λετε ο savra να ειναι ο αρναουτογλου???