Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τatoo

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος perfect_number, στις 28 Μαρτίου 2007.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Περι τατουαζ ο λογος....τι τατουαζ θα θελατε?τι τατουαζ εχετε?τι τατουαζ δε θα κανατε ποτε?τι τατουαζ σας εχουν εντυπωσιασει?
    Δεχομεθα εικονες...
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2007
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Ένα μπουμπουκάκι τριαντάφυλλο στο στήθος  
     
  3. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Δεν θα το εκανα...αλλα πλακα εχει
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Τatoo

    τα αρχικά Του Πρώτου Αφέντη μου στο σβέρκο μου
     
  5. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    !!!!!!
     
  6. Kris

    Kris Regular Member

  7. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: Τatoo

    εχω ενα δικο μου συνβολο με το οποιο μαρκαρω οτι θελω να δειξω οτι τωρα η καποτε μου ανηκε. αυτο το συνβολο ακριβωσ το ιδιο το εχω απο τοτε που ειμουν 14 ετων. (αξιζη να επισημανο οτι το εχω καταχωρημενο στη παγκοσμια λιστα οικοσημων/συνβολων.)
    ειναι φοβερο το απο ποσο μικρη ηλικια σου βγαινουν καποια πραγματα !
     
  8. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

          Ο Χριστός κι ο δουλός....
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    ποτε δενθα εκανα τατουαζ..αν και μερικα τατουαζ σε γυναικες προσθετουν θυληκότητα..
     
  10. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Μαλλον ειναι καπως υπερβολικο! Ομως δε μπορεις να αμφισβητησεις το ταλεντο του καλλιτεχνη!Ειναι πολυ ζωντανο.....
     
  11. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τatoo

    Οντως!!Εχω προτιμησει κατα καιρους πολλες εικονες αξιες για τατουαζ,αλλα παντα φοβομουν πως ο τατουατζης(?) δε θα τα καταφερνε.Αλλα τα τελευταια χρονια κατι μου λεει εχουν φτιαξει πολυ.Τι να πω?καινουρια μελανια?καινουριες βελονες?καινουριες τεχνικες?   
     
  12. amira

    amira Regular Member

    Προσωπίκα εχω δυο.
    Ένα υπέροχο λίλιουμ(λουλούδι) που το έκανα φέτος στο γκουτεπίε μου και ένα άκομα που είναι κάτι πόλύ συμβολίκο για μένα, στην ηβική περιοχή και το έχω απο τα 14 μου.
    Ετοιμάζομαι και για ένα τρίτο που ακόμα το ψάχνω το σχέδιο αλλά μάλλον θα το κάνω στην μέσα πλυρά απο το μπράτσο...
    Μου αρέσει πολύ η έκφραση των συναισθημάτων μέσα απο ένα τατοο....