Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν μουσικοι (και οχι μονο) αναμεσα μας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Striker, στις 26 Ιουνίου 2007.

  1. Striker

    Striker Regular Member

    Αναρωτιεμαι ποσοι απο εμας εδω μεσα ασχολουνται με δημιουργια μουσικης.
    Με οποιαδηποτε ιδιοτητα. Μουσικοι, συνθετες, στιχουργοι, παραγωγοι κλπ.
    Και ενασχοληση με οποιοδηποτε ειδος μουσικης φυσικα.


    Νομιζω θα εχει ενδιαφερον να γνωριστουμε.


    Για να δουμε λοιπον τι συμμετοχες μπορει να εχει αυτο το θεμα?



    Striker
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

     ​
     
  3. HiSasori

    HiSasori Regular Member

  4. misunderstood

    misunderstood New Member

    Μπασίστας.
    Τελευταία, βέβαια, αρχίζω και ασχολούμαι με ενορχήστρωση
     
  5. Striker

    Striker Regular Member

    Πολυ ωραια, χαιρομαι που βλεπω τις πρωτες δηλωσεις δημιουργων μουσικης τεχνης.
    Ελπιζω να δω και πολλες αλλες συντομα.

    Να πω εδω οτι προσωπικα στον οποιο ελευθερο χρονο ασχολουμαι

    το τελευταιο διαστημα με την παραγωγη τελικων mixdowns,
    για αρκετα περισσοτερο καιρο μεχρι σημερα με συνθεση
    και τελος εχω ξαναθυμηθει την ηλεκτρικη μου κιθαρα (αν και εκεινη νομιζω συνεχιζει να μην θυμαται εμενα...τελος παντων).
     
  6. malesub25

    malesub25 Regular Member

    Κάποτε ασχολούμουν τόσο που θεωρούσα ότι μπορώ να το κάνω και ως επάγγελμα...Τελικά συνειδητοποίησα ότι, αν δεν προτίθεσαι να παίζεις στα μπουζούκια (χωρίς να τα μέμφομαι...απλά δεν είναι του στυλ μου, τουλάχιστον ως συμμετέχων μουσικός), σ' αυτή τη χώρα αυτό ισοδυναμεί με το γρηγορότερο δρόμο για εγγραφή στον ΟΑΕΔ...
    Anyway, οι (5 τον αριθμό) κιθάρες μου φορές-φορές ξανατραβάνε την προσοχή μου...Και όπως είπε και ο Lost Boy, στο παρελθόν με ανέχτηκαν αρκετές μπάντες hard rock, metal, fusion, jazz, blues κ.α. και είχα την χαρά να παίζω με μουσικούς με όλη τη σημασία της λέξης...

    It was nice, but now it's gone, I guess...