Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ωραιές Ερωτήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος zaratoustras, στις 12 Απριλίου 2019.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Έχεις νεύρα; (η χαζή ερώτηση που κάνω εγώ και την κάνω τόσες φορές που ο άλλος καταλήγει να έχει νεύρα :Ρ)
     
  2. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Σε βλεπουν ξαπλωμενο,τυλιγμένο στις ζεστές κουβερτουλες σου να έχεις παραδοθεί στον ύπνο.

    Ερχονται,σε σκουντανε.
    Κοιμάσαι;!!!!!  
     
  3. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Χαχαχα ισχυει χαχα
     
  4. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Χαχα!!
     
  5. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αυτό !! 
     
  7. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Και σε κοιτάνε κακώς έτσι...  
     
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    "Έλα που είσαι;" κάθε φορά που σηκώνω το κινητό (κλασσική αδελφή μου) και η απάντηση είναι πάντα "στη δουλειά duh"!
     
  9. Η κλασική απάντηση στην ερώτηση...
    Είσαι χαζός...
    Είναι... Όχι ρε... Και μετά αναρωτιέσαι για κάνα μισάωρο αν έδωσες την σωστή απάντηση...
     
  10. entelweis

    entelweis Regular Member

    Η κλασσικη ερώτηση όταν σε παίρνουν τηλέφωνο η σου στέλνουν μήνυμα αργά το βραδυ...δε κοιμάσαι ?!όχι σου μιλάω από τον ύπνο μου...
    Βρίσκεις αγόρι κι σε ρωτάνε καλός είναι ?ε όχι απλά ειπαμε να κάνουνε το ψυχικό  
    Βλέπουν αναπάντητη από σένα κι σε ρωτάνε με πήρες τηλέφωνο ?
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Φτάνεις σε ραντεβού και σε ρωτάνε :
    - Α, ήρθες;
    - όχι, θα αργήσω λιγάκι!  
     
  12. Ωωωωωω τι ωραίο νήμα    ... Λοιπόν εγώ πεθαίνω όταν φίλες κολλητές, μου λένε "είσαι βλαμμένο παιδάκι μου; " χα χα χα χα τι αστεία ερώτηση

    Αλλά δεν είναι η έννοια κυριολεκτικά του βλαμμένου  , γνωριζόμαστε χρόνια και γνωρίζουν ότι παίρνω χαρά απ'το κάθε τι ακόμα και από πράγματα που εκείνες θα αντιδρούσαν πιο σοβαρά... τώρα τι να πω...(μπορεί και να είμαι όντως βλαμμένο χα χα χα)