Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αλλαγή ψευδώνυμου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος γε.....ΟΡΓΙΟΣ, στις 3 Μαρτίου 2009.

?

ποιό να κρατήσω

Poll closed 2 Απριλίου 2009.
  1. toilet4f

    11,1%
  2. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    55,6%
  3. άλλο (ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ)

    33,3%
Multiple votes are allowed.
  1. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να με βοηθήσετε με το νέο μου ψευδώνυμο. Θα ήθελα τις προτάσεις σας και αν συμφωνείτε με αυτό που έχω διαλέξει. γε....ΟΡΓΙΟΣ.
    Η βοήθεια Σ/σας θα είναι πολύτιμη και ευπρόσδεκτη.
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων Ο/ολους και Ο/ολες
     
  2. Tο προτιμώ από αυτό που έχεις τώρα!  
     
  3. spectrum

    spectrum Regular Member

    Επικροτω και εγω..Σου ταιριαζει γαντι αυτο που σκεφτηκες  
     
  4. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    θερμή παράκληση αν επιλέγετε την τρίτη επιλογή να λέτε και ποιο προτείνετε. οι προτάσεις θα ληφθούν σοβαρότατα υπ' όψην. Αν πάλι συμφωνείτε με κάποιο από την τρίτη επίλογή συγκεκριμένα και αυτό λάβει τις περισσότερες ψήφους τότε αυτό θα είναι το ψευδώνυμό μου και ο/η νονός/α θα κερδίσει και ρεγάλο.
    Τι θα είναι έχω κάτι κατά νου αλλά άντε να πάρουμε ιδέες και από εδώ. Άρα ψηφίζουμε για το ψευδώνυμο και για το ρεγάλο. Ένα πράμα σαν κοινές βουλευτικές και ευρωεκλογές ή δημοτικές και νομαρχιακές.
    Ποιός είμαι βρε παιδί μου ο Ηλίας Νικολακόπουλος? Τα έξιτ πολλς θα ανακοινωθούν μίση ώρα μετά την λήξη της ψηφοφορίας όπως αυτή αναγράφεται στο σχετικό ποστ.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: αλλαγή ψευδώνυμου

    Εγώ το ψήφισα..Σκέφτηκα κάποια πρωτότυπα.. :

    sunshine_from_Athens
    tree_Shadow
    funky_rubbit
    gold_diamond
    shinny_moonlight

    etc

    Διάλεξε  
     
  6. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: αλλαγή ψευδώνυμου

    Μίλησε μας για σένα. Αν είναι να κάνουμε προτάσεις τουλάχιστον να σου ταιριάζουν
    Ας πούμε εμένα μ αρέσει το Μαρία Αντουανέτα. Αλλά μάλλον δεν σου πάει... Είναι κάτι στο τούτο της που δεν…


     
     
  7. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    άντε να γράψω μια έκθεση γιατί όντως έχει δίκιο η "σουτζουκάκια".
    το παλαιό ψευδώνυμο πάρθηκε όταν πίστευα ότι μόνο αυτό δικαιολογούσε τον απόλυτο εξευτελισμό και ταπείνωση που πάντα ζητούσα από τις Κυρίες. όταν ισως ακόμα ακόμα πίστευα οτι είμαι ο μόνος σκλάβος εν ελλάδι (ρε κούνια που με κούναγε και βέβαια χαίρομαι που δεν είμαι), αλλά και που πίστευα ότι είμαι ο μόνος με αυτό το ενδιαφέρον. Μετά από πολύ καιρό τελικά και επειδή και το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο και επειδή ως οδηγός ταξί επί σειρά ετών και 20 ώρες τη μέρα στο μπάκετ του μερσεντές αποκτήσαμε και αιμοροίδες λίγο δακτυλάκι, κάνας δονητάκος κάνα στραπον δεν μας χαλάει, θέλησα να αλλάξω το ψευδώνυμο γιατί όντως τώρα που πλέον και πολύς κόσμος απλά και μόνο από περιέργεια έρχεται να μας γνωρίσει στα ιβέντ μας δεν λέει να συστήνομαι ως τόιλετ. Μάλλον ζημιά προκαλώ παρά καλό. ΄Ετσι αποφάσισα να το αλλάξω. Διάλεξα το λογοπαίγνιο του ονόματός μου. Αλλά επειδή σίγουρα θα υπάρξουν και πολυ ενδιαφέρουσες προτάσεις είπα να ανοίξω μια ψηφοφορία για να βρω ίσως κάποιο καλύτερο. Σίγουρα η γνώμη των πολλών είναι καλύτερη και ποιό σωστή από την του ενός. Γι' αυτό παρακαλώ όσους με ξέρουν ιν ρίαλ και όσους όχι ας προτείνουν ας ψηφίσουν αν φυσικά το θέλουν.
    Και πάλι ευχαριστώ όλους Σ/σας.
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    driver for women..τι λες?
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Ελπίζω αγάπη μου, να μην περιμένεις πρόταση από ένα μέλος με nick "Georgia" και κανονικό όνομα "Γιωργία"... 
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    georgie_the_orgy

    geORGYos
     
  11. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Θα συμφωνήσω με το δεύτερο! Έξυπνο!
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Aλλαγή ψευδώνυμου

    do(R)gy