Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για το Μαντσεστερ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος mottull, στις 29 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. mottull

    mottull New Member

    θέλω πληροφορίες για το μαντσεστερ ή γενικος για βόρεια Αγγλία ή Σκοτία κτλ. Εχει τίποτα άξιο λόγου εκει πάνω? σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
  2. pax

    pax Regular Member

    Η Αγγλία έχει μια αρκετά αναπτυγμένη σκηνή, μια καλή ιδέα είναι να τσεκάρεις το http://www.informedconsent.co.uk/uk/, καταγράφει από munches έως clubs και καταστήματα σε όλη την Αγγλία.
     
  3. mottull

    mottull New Member

    Απάντηση: για το Μαντσεστερ

    σε ευχαριστω
     
  4. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Αφού αναφέρεις και Σκωτία, ψάξε στο google να βρεις πληροφορίες για το Club Violate (μετακινείται τακτικά ανάμεσα σε Εδινβούργο και Γλασκώβη). Το Εδινβούργο έχει γενικώς εξαιρετική BDSM ζωή, αλλά πρέπει να ξέρεις που να πας και θα δυσκολευτείς να βρεις τα μέρη αν μείνεις εκεί μόνο για λίγες ημέρες. Δοκίμασε να βρεις ένα μαγαζί που λέγεται TAR στο Circus Place. Έχω πολλά χρόνια να επισκευθώ την πόλη και δεν ξέρω καν αν το μαγαζί υπάρχει ακόμα, αλλά αν υπάρχει είναι ένα πολύ καλό σημείο για να ξεκινήσεις την αναζήτησή σου.
     
  5. mottull

    mottull New Member

    Απάντηση: για το Μαντσεστερ

    σιγουρα θα ανέβω και απο τις δύο πολεις. σε ευχαριστώ πολυ, θα ψάξω για το μαγαζι και το club