Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

παιχνιδι.. fuck , be fucked , pass

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 16 Δεκεμβρίου 2015.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Fuck and be fucked  
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αυτofuckονομαι μόνη μου
     
  5. Fuck, be fucked, τι μου κανεις μάνα μου??!! Τι σου κάνω τσαπερδονα μου?..!!.? Τι κορμί θανατηφόρο είναι αυτό σουσουραδα μου??come to mommy baby!! Ελα να σε χτυπήσω σαν χταπόδι στα βράχια να γλυψω το μελάνι που θα βγάλεις σταλια σταλια..! Fucking fuck delicious juicy irresistible hot incredible woman.

    [Ζητώ συγνώμη από τον νηματοθετη αλλα οι τρεις μόνο επιλογές που είχε δεν με κάλυπταν και συμπλήρωσα τα δικά μου..! ]
     
  6. Επειδή το Ειδα λίγο αργά...και δεν μπορώ να αφήσω το τάγκ ασχολιαστο, σου απαντώ Τώρα

    Μαζί σου και στους κακους transformers..
    πάρε με να γίνουμε παλιοσιδερα ..κατάστρεψε με όπως το παλιό αυτοκίνητο στον καταστροφεα μετάλλων.. να γίνω κράμα να με ξαναφτιάξεις απο την αρχή.. πέταξε με στον γκρεμό και βάλε μου φωτιά αλήτη.. να καώ να γίνω στάχτη και να ξαναγεννηθω σαν φοίνικας να πετάξω πάλι πίσω σε σένα.. και ξανά διέλυσε με όσες φορές χρειαστεί μέχρι να γίνω αυτό που θες εσύ..

    [Ξανά ζητώ συγνώμη από τον νηματοθετη αλλα με προκαλούν. Βλέπεις. Είναι πέρα από τις δυνάμεις μου να συγκρατηθω..]
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

  8. Με στεναχωρεις τώρα! Κοίταξε με λίγο καλύτερα!! Έχω και χιούμορ! Τουλάχιστον δώσε μια ευκαιρία σε αυτό..
    Μην με πετάς έτσι σαν άχρηστο πατσαβουρι..σε παρακαλώ.. κι εγώ ψυχουλα εχω ..  
     
  9. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα σε fuckωσω εγώ σεξουαλα μου!
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    χαχαχα δεν παίζουμε monopoly εδώ γλυκιά μου..είναι σοβαρό το παιχνίδι!!
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @jasmin sg δεν το έκανα επίτηδες, γράψαμε ταυτόχρονα.

    Θα σε πάρω κι εσένα...