Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποιό είναι το δικό σας ταλέντο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος striggla, στις 22 Νοεμβρίου 2010.

  1. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Να βρίσκω ασήμαντα μικρά αντικείμενα που έχουν πέσει κάτω (τα γνωστα πουπήγια) και να σκέφτομαι σε υποατομικο επίπεδο
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    να οργανωνω ζωες που εχουν χασει λιγο το μετρημα και να βρισκω εργασια οταμ χρειαζομαι ή σε αλλους
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ταλέντο...;;; Έχουμε όλοι άραγε και από ένα (τουλάχιστον) τέτοιο;

    Το σίγουρο είναι ότι δεν ζωγραφίζω καθόλου καλά, επίσης δεν κάνω ευθεία γραμμή ούτε με χάρακα!!!

    Τι κάνω καλά; Είναι υπό εξερεύνηση, νομίζω. Ίσως το χιούμορ μου, όσο με εμπνέουν κάποιες καταστάσεις και μπορώ να σκέφτομαι λίγο θετικά και όμορφα.
     
  4. guru

    guru New Member

    ομιλία μπροστά σε κοινό
     
  5. Πόσο σε ζηλεύω. Κρύος ιδρώτας με πιάνει κάθε φορά.
     
  6. Χμμμ πλέξιμο (βελόνες, όχι βελονάκι) οτιδήποτε έχει να κάνει με χειροτεχνίες και κατασκευές (από ζωγραφική μέχρι στήσιμο επίπλων) σταθερό χέρι (σημαντικό), το πόσο φιλική είμαι και πόσο άνετα κάνω τους άλλους να νιώθουν (επίσης σημαντικό στο επάγγελμα μου). Ε αυτά προς το παρόν  
     
  7. Ζωγραφική.

    Στην οργάνωση.

    Διορατικότητα.

    Θυμάμαι τα πάντα με κάθε λεπτομέρεια, οποιαδήποτε χρονολογίας, σε οτιδήποτε έχει να κάνει να κάνει με εμένα και την ζωή μου.
    Και οτιδήποτε μου έχουν πει.

    Edit.
    Στα αρνητικά
    Μπορώ να σε εκνευρίσω οποιαδήποτε στιγμή.

    Μπορώ να μεταδώσω τον πανικό μου και στον πιο ψύχραιμο άνθρωπο (ειδικά αν περνάω με αυτοκίνητο δίπλα από γκρεμό).
     
    Last edited: 28 Νοεμβρίου 2019
  8. guru

    guru New Member

    Αν σου πω τωρα οτι ηθελα να απαντησω στο θεμα "ποιος ειναι ο μεγαλύτερος φοβος σας" ....και το εβαλα εδω.....μεγαλη ειρωνεία!
     
  9. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Να σκοτώνω κουνούπια, έχω φτάσει σε σημείο να τα πιάνω στον αέρα με τη χούφτα μου. Το επόμενο βήμα είναι να τα πιάνω σαν τον Μιγιάγκι και τον Ντάνιελ Σαν.
     
  10. Αχ τι μου θύμισες, στη παλιά δουλειά κάναμε διαγωνισμό, είχα ρεκόρ με 15 κουνούπια σε μια μέρα   ταλέντο, όχι αστεία  
    Και κάποιος επιτέλους να τους πει ότι κοντεύει Δεκέμβρης  
     
  11. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Τι κέρδιζε ο νικητής ;
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor