Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

στο διπλανό θρανίο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος devine_sub, στις 5 Νοεμβρίου 2010.

  1. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    Ευχαριστώ που μας το περιέγραψες τόσο όμορφα.  

    Μία απορία μόνο: σε τι ηλικία ήσασταν;
     
  2. subversion

    subversion Regular Member

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    ..Thanks..Χμ..προεφηβική.. 
     
  3. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    Xεχεχε! Το υποψιάστηκα!  

    Πριν από 10+ χρόνια ένας sub μου είχε διηγηθεί τι έκανε στην Α' Δημοτικού: έπεσε στο πάτωμα και έγλειφε τα δαχτυλάκια της μπροστινής του, μέσα από τα πεδιλάκια της.

    Βασικό "πρόβλημα": η μητέρα του ήταν δασκάλα στο εν λόγω σχολείο.  
     
  4. subversion

    subversion Regular Member

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    ..Ευτυχώς δεν είχα τέτοια προβλήματα.Εντός σχολείου ήμουν αρκετά μαζεμένος,φοβούμενος το γενικό κράξιμο.. 
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    Ποιες ήταν οι BDSMικές φαντασιώσεις των εφηβικών σας χρόνων;
    Τότε που δεν ήξερα ακόμα τι εστί βερύκοκο,φαντασιωνόμουν ότι με απήγαγε ένας σουλτάνος,με έκλεινε σε ένα κελί και με βίαζε, με κακομεταχειριζόταν και μετά σε στιγμές ασυνείδητης αδυναμίας του με αγκάλιαζε και με περιέθαλπτε

    Ποιες ήταν οι πρώτες σας εικόνες φετίχ;
    Τα κλασσικά.Ζαρτιέρες,κάλτσες,κεριά και διάχυτος αισθησιασμός

    Ποιες ήταν οι κινήσεις που σας σημάδεψαν και κουβαλάτε μαζί ως τον τάφο;
    No comment

    Ποιες ήταν οι συμμαθήτριες / συμμαθητές που σας κάνανε να ονειρεύεστε άτακτα;
    Αλέξανδρος Αποστολόπουλος έκτη δημοτικού

    Ποιες ήταν οι καθηγήτριες / καθηγητές που σας κάναν να χάσετε τον ύπνο σας;
    Γιώργος Δημακόπουλος φιλόλογος στο φροντιστήριο στην γ'λυκείου

    Ποιες ήταν οι αναμνήσεις που ξύπνησαν σε μεγαλύτερη ηλικία και χαμογελάσατε εξαιτίας τους;
    Παιχνίδια,ζαβολιές.....πολλά τι να πρωτοπώ
     
  6. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Re: στο διπλανό θρανίο

    Κάπου μετά τα 12 και λίγο πριν τα 18 σου, δλδ πριν 29 - 35 χρόνια, δλδ το 1975 με 1981, είχες τέτοιες φαντασιώσεις; !!!

    Sorry, αν δεν κατάλαβα κάπου το χιουμοριστικό (?) της απάντησης σου, αλλά μάλλον πλάκα θα κάνεις.
     
  7. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο


    Δεν ήσουν η μοναδική... 
    Δεν αναφερόμαστε στο ίδιο άτομο,
    αλλά η περίπτωση είναι ακριβώς ίδια.
    Στο Λύκειο ήμουν σε φάση εντελώς les,
    μουνιά και στήθη, τίποτ'άλλο.... 
     
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

      Σήμερα που ξέρεις τι είναι το βερύκοκο, το αχλάδι και το ροδάκινο ... έχεις διαλέξει Σουλτάνο; Έμαθα ότι εκείνος του Μπρουνέι είναι εξαίρετος κύριος και έχει κάτι ανοιγματάκια στο χαρέμι του. :Ρ

    {Και μη μας ξεχάσεις: στείλε κανένα βαρέλι πετρέλαιο ...}
     
  9. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    Ωραίες εποχές, εε? :>

    Α ναι, επειδή υποσχέθηκα να πω κι εγώ:

    α) https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/13518-150-λέξεις-9.html#post345606

    β) https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/13518-150-λέξεις-9.html#post345773

    γ) https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/13518-150-λέξεις-8.html#post340201

    δ) https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/13518-150-λέξεις-8.html#post338840
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2010
  10. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    Ηταν καπου στα 13-14 οταν εγινε εντονο.
    ''Εβλεπα'' τον εαυτο μου να κανει διαφορα σε ακινητοποιημενες γυναικες,οχι sex, αλλα διαφορα σκληρα σαδιστικα παιχνιδια, που ειχαν αιμα και κραυγες.
    Παρακαλια απο γυμνες καλλονες, που μου εταζαν sex για να σταματησω,που κατουριοντουσαν απο το φοβο τους, και με παρακαλουσαν να τις λυπηθω.

    Αυτο που μ'εχει εντυπωσιασει ακομη και τωρα ειναι το θεωρουσα δεδομενο οτι θα γινουν καποτε.
    Δεν ηξερα καν οτι υπαρχουν γυναικες που τους αρεσει ο πονος,θεωρουσα τον εαυτο μου ανωμαλο τερας που δεν μπορει να ξεφυγει απο το πεπρωμενο του.

    Κατεστρωνα σχεδια σε ολη την εφηβεια, που θα βρω μερος να μην ακουγονται οι φωνες.
    Φανταζομουν απομονωμενη νοικιασμενη εξοχικη κατοικια με κελαρι, ψηλα στο βουνο.
    Ειχα και καλο ''ποιημα'' σκαρωσει για να μη κινησω τις υποψιες του ιδιοκτητη.
    Μου αρεσαν οι ομορφες αλλα που στο διαολο θα τις εβρισκα?
    Βρηκα και γι αυτο λυση,θα νοικιαζα ταξι σαν οδηγος και θα μπορουσα να διαλεξω:mdrmed:
    Θα ειχα φιμε τζαμια,ασφαλειες που κλειδωνουν απο τον οδηγο, και βαμβακι με χλωροφορμιο 
    Θα εβρισκα τη πιο ομορφη που αναζητουσε ταξι,θα τη ''κοιμιζα'', και θα ξυπνουσε δεμενη στο υπογειο 
    Θα φορουσα παντα καλτσα στην μουρη για να μην με αναγνωρισει, και θα την κρατουσα μια εβδομαδα 
    Θα ''την επεστρεφα'' ναρκωμενη,σε καποιο αθηναικο απομερο στενο, και καποια αλλη θα επαιρνε την θεση της 

    Τωρα τα θυμαμαι και χαμογελω,
    ηταν, και παρεμειναν παντα σκοτεινες φαντασιωσεις.
    Η πραγματικοτητα βημα βημα με διδαξε,
    οτι μπορω ν'απολαμβανω τετοιου ειδους ''παιχνιδια'',
    με ασφαλεια και συναινεση
     
  11. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: στο διπλανό θρανίο

    Μου θυμίζει εικόνες που είχα, στα 6 {το πολύ 7} και τις οποίες μάλιστα εξηγούσα στην συνομίληκη εξαδέλφη μου και συγκρίναμε "φρίκες".
    Νομίζω ότι απειλούσαμε κιόλας η μία την άλλη, ότι "θα στο κάνω αυτό, για να μάθεις!" ...

    Τελικά, τα παιδιά διαθέτουν αποθέματα βίας και σκληρότητας. Οι εικόνες {ταξί, τζάμια, χωλροφόρμιο κλπ} λογικά, πηγάζουν από την τηλεόραση / τα βιβλία / τα κόμιξ κλπ. Η ανάγκη για σκληρότητα όμως, θεωρώ πως είναι βαθύτερη.

    Ίσως γι' αυτό παίζαμε "κλέφτες κι αστυνόμους" ή "πόλεμο".  
    Και γι' αυτό δε σοκάρονται τα παιδιά από το "ρίξανε τον κλήρο να δούνε ποιος θα φαγωθεί". Για να μην πάρω δηλαδή, με τη σειρά τα παραμύθια και τις σκηνές βίας που περιέχουν.
     
  12. mona

    mona mea_maxima_culpa