Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

συγγνώμη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος fractal, στις 22 Νοεμβρίου 2008.

  1. fractal

    fractal Regular Member

    δημόσια που δεν μπόρεσα να έρθω στο πάρτυ μετά από την τόσο ευγενική προσκληση Αλλά πήγα στο πιο κάτω απίστευτο Live χτες και μετά απο τον απίστευτο χορό και τα ξίδια έγινα ένα με την διακόσμηση του χώρου και στα τεσσερα έφτασα μέχρι την είσοδο. αν τους πετύχετε ποτέ να πάτε χωρίς σκέψη.


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: συγγνώμη

    Εγώ προσωπικά σε συγχωρώ..
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: συγγνώμη

    Μη το παιρνεις τοσο κατακαρδα!!
    Σε συγχωρω κι εγω, αλλα μην επαναληφθει.
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: συγγνώμη

    Σε συγχωρώ και εγώ που δεν μπόρεσα να πάω...
     
  5. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Εγώ σε βρίσκω ασυγχώρητο! (Για ποιό πάρτυ λέμε, δεν έχω καταλάβει! Συγγνώμη!)
     
  6. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: συγγνώμη

    ........Καὶ σημεῖον μέγα ὤφθη ἐν τῷ οὐρανῷ, γυνὴ περιϐεϐλημένη τὸν ἥλιον, καὶ ἡ σελήνη ὑποκάτω τῶν ποδῶν αὐτῆς, καὶ ἐπὶ τῆς κεφαλῆς αὐτῆς στέφανος ἀστέρων δώδεκα, καὶ ἐν γαστρὶ ἔχουσα, καὶ κράζει ὠδίνουσα καὶ βασανιζομένη τεκεῖν.....
    στο πάρτυ της Αποκάλυψης με τους μαύρους ιππότες της ωδύνης.
    και της Ο.
     
  7. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Όλα καλά, αλλά αυτά τα τετραγωνάκια έχουν κάποια ιδιαίτερη σημασία? (πάει, σήμερα δεν τα πιάνω!)

    Εντάξει άκυρο! Τώρα βλέπω όλα τα γράμματα και όχι πλέον τετράγωνα! Ας όψετε το σύστημα (του Η/Υ για να μην παρεξηγούμεθα)
     
    Last edited: 25 Νοεμβρίου 2008
  8. female

    female Contributor



    Πώς θα εξιλεωθείς;

     
  9. fractal

    fractal Regular Member

    προς το παρόν ο κώλος μου από μια προηγούμενη "περιποίηση" έχει αποκτήση ένα υπέροχο βαθύ μπλε χρώμα.
    Μου θυμίζει την θάλασσα στο Τρόμσο. Γιαυτό το "σφάλμα" όλο και κάτι θα βρεθεί.
     
  10. female

    female Contributor



    Πολύ αόριστο...

    Αφού ζητάς δημόσια συγγνώμη στο φόρουμ, δεν νομίζεις πως η περίσταση απαιτεί κάτι ανάλογο; (Όχι, προσωπικά δεν θα με αφορούσε ποτέ ο περαιτέρω μελανόχρους χρωματισμός της επιδερμίδας.)


     
  11. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Αν είναι για τιμωρία όλο και κάτι μπορώ να προτείνω!  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    να ζητάς συγνώμη που δεν μας είπες και σε εμάς αν και εγώ είμουν κάπου όπου επίσης έγινα ένα με τη πίστα και τα ξίδια δεν χρειάστηκαν και τόσο για να χαλαρώσω και να ξεφύγω από κάθε σκέψη ..