Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σχόλια σε αγγελία για sub γραμματέα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 9 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Ζητείται....

    Διακρίνω ρατσισμό στον εργασιακό χώρο η μου φαίνεται?
    Θα σε καταγγείλω.  

    Kαλύτερα να προσλάβεις για γραμματέα Μιstress.
    Τότε θα δεις πόσο μπροστά θα παει η επιχείρηση και συ μαζί!!
     
    Sorry πλάκα κάνω!
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Ζητείται...

    Καλώς ήρθες
    Αν θες μπορείς να περιμένεις να πάρω το πτυχίο μου business managment,
    αλλά θα το αντέξεις να έχεις Mistress γραμματέα?  
     
  3. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Re: Ζητείται...

    Μια γνωστή μου ίσως ενδιαφέρεται... LOL

    Στην φώτο που επισυνάπτω, σε στιγμιότυπο εν ώρα εργασίας στον προηγούμενο εργοδότη της...     Την λένε Lee Holloway...

    Καλό κορίτσι, χρειάζεται όμως να την "παροτρύνουν" συνεχώς για να αποδώσει στην εργασία της...  

    Καλώς ήλθες makonen


    .
     
    Last edited: 11 Σεπτεμβρίου 2006
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Με το νέο νόμο που θεσπίστηκε στην Ελλάδα σύντομα καμμιά γυναίκα δεν θα βρίσκει δουλειά είτε είναι υπο είτε Κυρίαρχη.
    Εδώ που τα λέμε κι εγώ σαν γυναίκα δεν θα προσλάμβανα άλλη γυναίκα γνωρίζοντας πως μπορεί αναπόδεικτα να κατηγορήσει όποιον της καπνίσει για σεξουαλική παρενόχληση και αυτός να μην έχει δικαίωμα καν να υπερασπιστεί τον εαυτό του. Σεξουαλική παρενόχληση μπορεί να εκληφθεί ακόμη και το να την προσκαλέσεις για φαγητο. Έλεος.

    Να ένας καλός τρόπος να βγάζουν οι γυναίκες τον ανταγωνισμό από τους άντρες από τη μέση. Μια κατηγορία είναι αρκετή για να τον καταστρέψουν και να πάρουν εκείνες τη θέση του.

    Και εις ανώτερα.
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εξαρταται ποσο καθαρμα θα ειναι ο αλλος ομως .... αλλα ποια ηταν τελικα η αγγελια ?
     
  6. Leon

    Leon άντε και καλο μεσαίωνα Ork

    Απάντηση: σχόλια σε αγγελία για sub γραμματέα

    Μην τρελαθούμε όλοι ξέρουμε τι παίζει εκεί έξω (στην αγορά εργασίας εννοώ)
    Τώρα δεν καταβαίνω αυτό που είδα τι σημασία έχει το τι είναι ο καθένας όταν δεν κάνει καλά την δουλειά του? Όταν δεν αποδίδει το 110% των δυνατοτήτων του στο χώρο εργασίας πάει πέταξε τα πουλάκι και την κατσάδα του θα ακούσει και τα μπινελίκια του γιατί αυτό ισχύει παντού ουδείς αναντικατάστατος
     
  7. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Μαύρα κοράκια με νύχια γαμψά πέσανε πάνω στην εργατιά. Άγρια κρώζουν για αίμα διψούν τον Δημητρόφ στην κρεμάλα να δουν.

       
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    Εμενα παλι μου αρεσε η αγγελια.. Ειχε πνευμα, χιουμορ και παιχνιδιαρικη διαθεση, παντρευοντας τη στεγνη αγγελια οπως τη ξερουμε "ζητειτε σαμπ που υπακουει και τα κανει ολα" με την ταινια "η γραμματεας".. Τουλ. μια τετοια αγγελια, σου αφηνει περιθωρια να "παιξεις"...να σκεφτεις και αν θες , να προχωρησεις...
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Κι εγώ την ίδια γνώμη ακριβώς με τη zinnia έχω.

    Αν ήμουν αδέσποτη και γραμματέας θα το σκεφτόμουν σοβαρά.

    Μπορεί πάντα στον κόσμο ο πιό κομψός τρόπος για να βρει κανείς θέση να ήταν ο δημόσιος διαγωνισμός στην πρόζα αλλά και οι αγγελίες είναι πιό διακριτικές, λιγώτερο ενεργοβόρες και πιθανά εξίσου αποδοτικές κάποιες φορές  
     
  10. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Phoenixxx εμένα μ'αρεσε σε άλλη πόζα, αυτή με το spreader και τα χέρια δεμένα στο spreader  
     
  11. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Απάντηση: σχόλια σε αγγελία για sub γραμματέα

    Η σωστή αγγελία είναι ζητούνται δύο γραμματείς μια να κάνει την δουλειά και η άλλη τα υπόλοιπα....... 
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: σχόλια σε αγγελία για sub γραμματέα



    Η πιο ενδιαφερουσα αγγελια εδω μεσα , ειναι για μενα !!!