Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τραγουδι της Κυπρου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος τασος0, στις 29 Ιανουαρίου 2008.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    το τραγουδι που θα στειλει η κυπρος στην ευρωπη για τον διαγωνισμο πως σας φαινεται?κ ο στιχος κ το σκηνικο εχουν βδσμ υπονοουμενα νομιζω
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: τραγουδι της Κυπρου

    οταν το ακουσω θα πω την αποψη μου..
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    τσιφτετελοντόμα λολ

    και τα αγορια να φορανε μπλουζες DM λολ

    και εις ανωτερα και εις ανωτερα, αξιο δειγμα κιτς δεν το περιμενες απο τους κυπριους...
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: τραγουδι της Κυπρου

    Το κομμάτι είναι χαριτωμένο..Το bdsm ακόμα δεν το βρήκα όμως..
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: τραγουδι της Κυπρου

    αυτο θα στειλουν? ελεος!!!!
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    καλό είναι αλλά για Eurovision δεν κάνει, άσε που η αρχή είναι κλεμμένη  
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Για να είμαι ειλικρινής αν και κύπρια εδώ το πρωτοάκουσα και το πιο πάνω σχόλιο είναι το μόνο που μπορώ να κάνω.λολ

    Υπονούμενα έχει Τάσο μου, αλλά δεν θα το ανάγαγα σε υπονοούμενα βδσμ αλλά υπονοούμενο των καιρών που ζούμε.

    Υ.Γ. Όταν με ρωτάνε πως και δεν βρήκα Αφέντη στην Κύπρο θα τους στέλνω εδώ να δούνε το γιατί.
     
    Υ.Γ.2
    έλεος θα έλεγα για κάθε σχεδόν κομμάτι που αποστέλλεται εδώ και χρόνια αυτό σε ενόχλησε? λολ
     
  9. Kits

    Kits Contributor



    Ποιος με φωναξε??