Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χειροποίητα αντικείμενα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 22 Ιουλίου 2015.

  1. Πάντα ήμουν δημιουργικό πλάσμα.Με βοηθά να εκτονωνομαι και με γεμίζει συναισθηματικά..
    Πρόσφατα αποφάσισα ότι θέλω ένα κολαρο αξιο της bratοσυνης μου. Ιδιαίτερο και πανεμορφο. Σαν μικρής πριγκίπισσας!

    Ιδού λοιπόν!
    Υλικά: ένα φθηνο απλο κολαρο ,μαύρο μαλακό ύφασμα, δαντελιτσα

    Ένα οποιοδήποτε απλό κολαρο σαν και αυτο (φωτο απο το eBay ) View attachment 29209
    Μεταμορφώθηκε σε αυτό
    View attachment 29210
    View attachment 29211
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όμορφο, μπράβο σου.
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Χρυσοχέρα!!!
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όμορφο αλλά χωρίς δαντέλα. : ))
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Μπιγιουτιφουλ.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εξαιρετικο το βρισκω   
     
  7. Μπραβο το κοριτσι.
     
  8. Ευχαριστώ!! Ευχαριστώ!! Έχω κάνει και αλλά πραγματουδια που θα ποσταρω τις επομενες μερες!!
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Γεια στα χέρια σου σοκολατίτσα  
    Οριακός ο συνδυασμός  
     
  10. Οριακος με ποια έννοια?!? !Τι εννοείς δηλαδή ??ότι στην θέα ενός τέτοιου κολαρου μπορεί να έχουμε λιποθυμιες και νευρικούς κλονισμους Masterαδων???????!!!!!!!
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αχαχαχαχα!! Όχι καλέ!! Το πολύ πολύ να σου βάλουν ένα κασκόλ αν δεν τους αρέσει... καλοκαιριάτικα  
    Οριακός εννοώ ως προς τη σύνθεση των υλικών και το τι μπορεί να εξυπηρετεί μια τέτοια δημιουργία  
     
  12. Μπορεί να εξυπηρετεί εμένα ώστε να νιώθω σαν πριγκίπισσα με τις δαντελες μου ,και τον σύντροφο μου σαν κύριο που πάει βόλτα το σκυλακι σαλονιου!