Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Ιανουαρίου 2006.

  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    ..
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Κουίζ...   να Σ/σας πω πώς "έτρεχε και δεν έφτανε" μία μέρα στη δουλειά μία υφισταμένη μου, μάλλον αφελής. 

    Έρχεται και μου λέει: "Θα σας κάνω ένα τεστ προσωπικότητας που διάβασα σ' ένα περιοδικό. Πείτε μου με σειρά προτίμησης τέσσερα ζώα που σας αρέσουν, αλλά πρέπει να μου πείτε και για ποιό λόγο σας αρέσουν". Αφού διαπίστωσα ότι δεν υπήρχε δυνατότητα διαφυγής, κάθησα και σκέφτηκα και της λέω:

    > Τέταρτη βάζω την αλεπού, γιατί είναι ζώο πανέμορφο, πανέξυπνο, "κολυμπάει και με δεμένα πόδια" και νομίζω και καλός σύντροφος.

    > Πρώτο βάζω τον πάνθηρα, για το στιλπνό μαύρο του χρώμα, τα υπέροχα μάτια, τη δύναμη και την κίνηση του αιλουροειδούς.

    > Δεύτερη τη γάτα, γιατί έχει τα καλά του πάνθηρα αλλά σε μικρότερη κλίμακα και είναι συνεννοήσιμη και τρυφερή.

    > και τρίτο τον καρχαρία, γιατί είναι από τα παλιότερα ζωντανά του κόσμου, έχει ωραίο σχήμα και καμμιά φορά και χρώμα και πρώτα πυροβολάει, μετά κάνει τις ερωτήσεις.

    όσο έλεγα, η υφισταμένη ένιωθε όλο και λιγώτερο άνετα, μάλλον να χλωμιάζει την καταλάβαινα. Τελειώνω τον σοφό μου λόγο, τη βλέπω να παίρνει ανάσες και μου λέει:

    > "Το τέταρτο ζώο είναι το πώς θέλετε τον ερωτικό σας σύντροφο",
    "Ωραία ως εδώ" της λέω, "μιά χαρά μου πέφτει η αλεπού". Με στραβοκοιτάζει.

    > "Το πρώτο ζώο είναι το πώς θέλετε να σας βλέπουν οι άλλοι", "Θαυμάσια" της λέω "να με βλέπουν σαν πάνθηρα". Με στραβοκοιτάζει περισσότερο.

    > "Το δεύτερο ζώο είναι το πώς πραγματικά σας βλέπουν οι άλλοι", "Γατούλα λοιπόν" της λέω "είδες τί κάνει λίγη προσοχή στους τρόπους μας;" Με στραβοκοιτάζει ακόμα περισσότερο.

    > "Το τρίτο ζώο είναι το τί πραγματικά είσαστε..." και με κοιτάζει έντρομη πλέον. Την κοιτάζω κι εγώ, σκεπτική... "Ε, δε σας έκανε ο πάνθηρας, θέλατε γατούλες. Βολευτείτε τώρα με τον καρχαρία, τί να σας κάνω εγώ;"

    Pas mal, για μία απλή μέρα στο γραφείο  

    Μου αρέσουν επίσης και οι κροκόδειλοι και τα παρδαλά φίδια, από τότε που ήμουν παιδί. Και έχω σεβασμό και εκτίμηση για τις τίγρεις. Αλλά από απόσταση, για να εξηγούμαστε. Γενικά, όλα τα ζώα, ήμερα και άγρια, από απόσταση θέλω να τα έχω.
     
  3. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    δράκος...........
     
  4. Hliostalaxth

    Hliostalaxth Guest

    Αν συμπεριλαμβάνονται και οι κάτοικοι υδροβιόκοσμου, τότε δελφίνι. Φιλικά, επικοινωνιακά, όμορφα, ευαίσθητα και ευάλωτα, αγαπούν τη συντροφικότητα και τέλος, είναι πάντοτε "χαμογελαστά"  
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    μονο γατα θα μπορουσα να ημουν...

    Τιποτα αλλο..
     
  6. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Λευκος Καρχαριας...
     
  7. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Γατόπαρδος...το πιό όμορφο, γρήγορο και δυνατό ζώο.

    Mistress_Vanda.
     
  8. serr

    serr Regular Member

    RE: RE: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

    Τελικά αγαπητέ μου σε τιμώρησε ο Παντοδύναμος ?

    Γατούλης εγώ.
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Κάτι που να πετάει και να διανύει μεγάλες αποστάσεις..Βαρέθηκα..
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ιππόκαμπος .
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    απο την πρωτη στιγμη που διαβασα αρκα ζηλεψα το γουρουνι!lucky bastard xexexe!εξαλλου μιας και εχουμε οι αντρες το ονομα ας εχουμε και την χαρη 
     
  12. O Mεγάλος Λευκός.....
    Καρχαρίας!!!

    Ότι πιο τέλειο και φονικό έχει δημιουργήσει η μαμά φύση