Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Ιανουαρίου 2006.

  1. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    γατουλα...αυτο ακριβως που ειμαι δηλαδη 
     
  2. sw

    sw




    Θα συμφωνησω με τον BaD_HabitS, για εναν ακομη πολυ σημαντικο λογο!!!

    Η διαρκεια του οργασμου (*) του, καπου διαβασα, κραταει περισσοτερο απο 30 λεπτα

    της ωρας...!!! 




    (*) Verry... BAD HABIT!!!
     
  3. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

    Ανθρωπος
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

    Σιγουρα γατα (μιας και την εχω την ψυχωση).. μια ευτραφης, ολιγον καργιολα, περσικη χνουδωτη. Τι καλυτερο απο το να σε χαιδευουν και να σε ταιζουν ολη μερα? Και οταν βαριεσαι να κοιμασαι γουργουριζοντας.. γκρρρρρρρρ...
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω πιστευω οτι καποτε ημουν γλαρος ... ειναι το αγαπημενο μου .. ζει στην απολυτη ελευθερια (το γερακι και ο αετος εξημερωνονται .. ο γλαρος οχι) , εχει τα καλυτερα πτητικα χαρακτηριστικα απο οποιοδηποτε αλλο πτηνο ενω ταυτοχρονα ειναι και δεινος κολυμβητης ... χωρις φυσικους εχθρους αμα γουσταρει αμολαει την κουτσουλια του σε καρχαρια μεχρι και πρωθυπουργο ....ειναι αρκετα Perv αφου την βρισκει και με τις σερβιετες στις χωματερες αλλα και μεγαλος μερακλης στο φαι , αφου η τροφη του βασιζεται σε εκλεκτο ψαρακι ...
    Εχει γινει πηγη εμπνευσης καλιτεχνων απο την αρχαιοτητα .. αλωστε ακομη και το "αηδονι του αυτοκρατορα" ηταν no name ... ενας τουλαχιστον γλαρος ειχε ονομα : "Ιωναθαν" ....
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    Μεχρι πριν λιγο καιρο, με θεωρουσα γατα γιατι μου αρεσε η ανεξαρτησια που αποπνεει, ειναι τρυφερη , απαλή, και πανω απ ολα δεν θελει ιδιαιτερη φροντιδα, δεν χρειαζεται ενα Αφεντικο να την προσεχει..

    Ολα αυτα, μεχρι τις αρχες περιπου αυτου του χρονου που διαβασα ενα ποστ που μιλουσε για μια σκύλα και το Αφεντικο της..

    Αυτο το ποστ «μιλησε» στη ψυχη μου. Το διαβαζα και το ξαναδιαβαζα και γνωρισα αυτο το Αφεντικο απο κοντα.

    Τώρα πια ξερω, πως δίπλα σ εναν πραγματικό Αντρα θελω να ειμαι η σκυλιτσα του. Οχι σαν «ιδέα» ή σαν «παιχνίδι» αλλα ως τρόπο ζωης.

    Θέλω πιά ν αλλαξω ό,τι ψευτικο «γατίσιο» ειχα κτισει γυρω μου σαν αμυνα για να μην ταπεινωθω. Ακομα και το αβαταρ μου
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

    Δεν μ αρεσει που θα στο χαλασω -ειλικρινα- αλλα εξημερώνεται..  

    Μου αρεσε αυτο !!!
     
    Last edited: 4 Οκτωβρίου 2007
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

    ο γλαρος ειναι σχεδον ημερος απο μονος του ... δεν εξημερωνεται .. ειναι απλα φιλικος για να μην τον πιανει το κακο ματι .... αλλα ποτε μα ποτε δεν θα τον παρεις σπιτι σου ή θα τον περιορισεις σε κλειστο χωρο οπως κατι αγαθα γερακια που απο υπεροψια κανουν το δουλικο στον ανθρωπο για να λενε οτι εχουν γνωριμιες και κολητιλικια με την κορυφη της πυραμιδας της διατροφικης αλυσιδας ...
     
  9. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

     
  10. Lady Chatterley

    Lady Chatterley New Member

    Μπασκλασαρία κεραμιδόγατα, οι ράτσας είναι πολύ φλώρικες.  
     
  11. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

    θα ήθελα να ήμουν δελφίνι....το αγαπημένο μου!!
    ειιι isnogood νομίζω πως χρειάζεται να αρχήσεισ να σκέφτεσαι τι παρα5 σε σχέση με την πτήση!!!!
    πετάω με παρα5 και πίστεψε με είναι καύλα η αίσθηση της πτήσης!!!!
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Aν ήσουν ζώο, ποιό ζώο θα ήθελες να είσαι;

    αποφασισε τελικα!!