Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Analyze This

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 4 Απριλίου 2007.

?

Έχεις πάει σε ψυχολόγο;

  1. Ναι, και μετράω πάνω από δέκα επισκέψεις

    12 vote(s)
    12,1%
  2. Ναι, και μετράω λιγότερες από δέκα επισκέψεις

    11 vote(s)
    11,1%
  3. Όχι

    76 vote(s)
    76,8%
  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    ..
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Όχι ακόμα. Θα έπρεπε όμως;
     
  3. amira

    amira Regular Member

    Βαλτός είσαι?
     
  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    αχ το παιρν πισω το οχι που εγραψα εχω παει ισα με 5 φορες και μου εγραφε κατι πολυ ωραία χαπια αλλα είναι φιλος μου οποτε δεν μετραει γιατι δεν ειχαμε επαγγελματική σχέση ουτε θα μπορουσαμε να εχουμε ;-)


    ΥΓ περα απο την πλακα εαν νιωσω ποτε πως εχω καποια θεματα που δεν μπορω να αντιμετωπισω δεν θα δισταζα να παω. Οι ανθρωποι έχουμε διαφορα κοινοτοπα patterns που πολλες φορες χρειαζομαστε εναν εξωτερικο παρατηρητη για να μας τα υποδειξει. Φυσικά είναι δικό μας θέμα εάν θα τα κρατήσουμε ή όχι αλλά για να το αποφασίσουμε αυτό θα πρέπει πρωτα να τα δουμε.

    Οποτε θα πηγαινα, οχι φυσικα στον φιλο μου γιατι δεν γινεται. Θα το τσιγγουνευομουνα λιγο αλλα ειναι κιαυτο μερος του κολπου για να λυσεις γρηγοροτερα τα θεματα σου.
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Γιατί να πάω?Άμα θέλει να έρθει αυτός  
     
  6. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Analyze This

    για το ίδιο θέμα, έχω πάει σε δύο διαφορετικές περιόδους της ζωής μου, σε δύο διαφορετικούς ψυχολόγους -διαφορετικής σχολής ο καθένας... και από τους δύο πήρα πράγματα κι αν δεν ήταν το οικονομικό στη μέση θα ήθελα να το συνεχίσω...
     
  7. magda37

    magda37 Regular Member

    Απάντηση: Analyze This

    Όχι... Φοβάμαι πως αν αρχίσω να του λέω διάφορα μετά θα τον ...¨γουστάρω¨
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2007
  8. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    είναι η δουλειά του να μη συμβει αυτό , οποτε μην ανησυχεις πολύ 
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Analyze This

    Το ίδιο και με μένα.
     
  10. Eri

    Eri



    Ετσι οπως το θετεις ειναι σαν προκληση.......  
     
  11. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    Eri ακριβως αυτο ειναι το ζητημα. Πως ενας καλος επαγγελματίας δεν θα το δει ποτε σαν προκληση. Είναι τόσο κοινότοπο αυτό που περιεγραψε η magda37 (no offence) και σκέψου πως το εχει δει σε αλλους 20 πριν απο εσενα, οπότε δεν του είναι δύσκολο να διαβλέψει το μοτίβο και να κρατήσει την ανάλογη στάση. 

    αλλωστε θα πρεπει να εχεις αρκετα χρηματα για σκοτωμα για να σπαταλας τις συνεδρειες σε τετοια προκαταρκτικα παιχνίδια...πιστευω ότι είναι σημαντικο οταν πηγαίνεις να ξερεις γιατι πηγαίνεις και τι θελεις να λυσεις 
     
  12. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Analyze This

    Καλα θα ηταν στην αρχη(ειναι ευκολο να ανοιγεσαι σε παντελως αγνωστους)..αλλα μετα απο λιγο καιρο ισως να τον συμπαθουσα και τοτε θα ηταν δυσκολο να εκμυστηρευτω τα παντα,γιατι πλεον θα αναζητουσα την εγκριση του...:alien: