Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Attention Whores

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 15 Φεβρουαρίου 2015.

  1. episkeptis

    episkeptis New Member

    Δεν σ αρεσε;
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Οχι, ελεεινό.-
     
  3. episkeptis

    episkeptis New Member

    Αναμενόμενο να μην σου αρέσει
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...υπονοείς κάτι;  
     
    Last edited by a moderator: 27 Ιουλίου 2015
  5. episkeptis

    episkeptis New Member

    Α πρέπει να εξηγήσω κιόλας; οκ.
    Χιούμορ, τρολ...
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τους αφήνω να νομίζουν
    ότι κέρδισαν
    ότι εκείνοι είναι οι ατρόμητοι
    οι δυνατοί, οι πρώτοι.
    Ξέρω
    πως χάνει καλύτερα
    εκείνος που χάνει τελευταίος.

    [χαμένος,2015].


     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ρακοσυλλέκτρια, χαχαχαχα!

     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Φουντώνω, ποια μου θυμίζει?!?

     

     
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εγω θα προτιμησω καμια Μανταμ αν σου βρισκεται παντως...
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Και εγώ σου λέω πως άντε έχω και που ξέρω πως δεν είσαι λίτισα; Ξέρεις αν παραδέχομαι στον εαυτό μου κάτι είναι ότι ενώ ήμουν χρήστης δεν καταφέρανε να με πιάσουνε ποτέ μα ποτέ μέσα στα clubs τη δεκαετία των '90s Και ξέρεις πως τους πιάνανε ε; Τους την έπεφτε η λίτισα, τους τριβότανε λιγάκι τους ζήταγε το κουμπάκι εκείνα τα κοροίδα το δίνανε απλόχερα και εκείνη τους έβαζε απλόχερα τις χειροπέδες.... ειδικά σε κάτι u-matic τους έλεγε έλα πάμε στο στρογγυλό να αράξουμε και το στρογγυλό ήταν ο τάφος του.

    Sorry αλλά δεν θα έπρεπε να μπεις στο κόπο να μου πεις αυτό που μου είπες....

    P.S Και εγώ γούσταρα τη μανταμίτσα, ειδικά αν είχα και καμιά μαντάμ δίπλα μου και βγάζαμε το feeling παρέα όλη τη νύχτα και όλη τη μέρα....

    P.S 1 Kάπως έτσι είχανε πιάσει και τον Α στο +SODA ένα βράδυ με τη διαφορά ότι η λίτισα έδεσε ένα πιτσιρικά που της έδωσε κουμπί πίσω από τη γέφυρα του τρένου νομίζοντας ο πιτσιρικάς πως θα του κάνει blowjob και για να τον αφήσει της τον έδωσε... και δέσανε την άκρη του +SODA. Τι μου θύμησες τώρα... Tα θυμάμαι και κλαίω από το γέλιο... Να 'σαι καλά.... Αλησμόνητες εμπειρίες....

    Αυτό για σένα επειδή μου θύμσες τα νιάτα μου.... Ω ναι ακούγαμε καλύτερη μουσική τότε....

     
    Last edited by a moderator: 10 Σεπτεμβρίου 2015
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Που είναι ο heisenberg να μας δώσει λίγη Κρύσταλ 96% καθαρότητα;
    Ωπ, ξέχασα ηταν φανταστικός χαρακτήρας.
    Ή μηπως οχι;  
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είχε πολύ ψέμα το BrBa γιατί αν ακολουθήσεις το πρωτόκολλο στη σύνθεση μιας ουσίας, ο βαθμός καθαρότητας μιας ουσίας, παρουσιάζει ανεπαίσθητη και αμελητέα διαφορά όποιος και να το κάνει....