Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Auto???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Με αφορμη ενα αναλογο threat ανοιγω αυτο να δω αμα υπαρχουν στο φορουμ το ιδιο παθιασμενοι με το αυτοκινητο οσο με τις μοτοσυκλετες.....

    Δεν μιλαω για γκαζοκοντρακιδες με πολλα αλογα, αλλα ''ρομαντικους'' που ξερουν να χαιρονται τα χιλιομετρα με το αυτοκινητο και ισως τους λιγο πιο ''ρετρο'' που εχουν πραγματικο παθος με καποια αυτοκινητα που εχουν ιστορια....
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    ..εχω μια και μονη αδυναμια..στις Bendley..ολων τω εποχων..κατα τα άλλα αγαπω το αυτοκινητο μου, ενα Peujot 406 σαν τον εαυτο μου..και τι δεν θαλεγε αυτο το αμαξι αν μπορουσε να μιλησει..
     
  3. female

    female Contributor



    Σωστός...

    Αν και είμαι άσχετη από αυτοκίνητα, η Bentley είναι αδυναμία, με κορυφαία...την Blower του 1920. Αν κάποιος έχει πολλά λεφτά και θέλει να πουλάει μούρη, να τραβάει όλα τα βλέμματα, να το σωστό αυτοκίνητο-ιδεολογία.

     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Γιατί αισθάνεσαι ότι απειλείσαι από την ανάπτυξη ενός νήματος σχετικό με μηχανές;
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Τρια πραματα αγαπησα στη ζωη μου εως τωρα.... Το αυτοκινητο , την μοτοσυκλετα και Εμενα!
     
  6. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Ε, κάτι λίγο γνωρίζομε από το άθλημα.  
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    οπως...?
     
  8. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Κορυφαία είναι η old mother gun του Γουλφ- Μπέιμπ- Μπαρνάτο και μερικές που τις 'φυσούν' (got it?) με βάση το ίδιο οκτάρι μοτέρ. Το μπλοουεράκι του Μπίρκιν είναι για αδερφές. Ωστόσο πρόκειται για βρετανικούς αναχρονισμούς, οι ελάχιστα μεταγενέστερες W125 και οι type D είναι οι κορυφές τις περιόδου. Και απολύτως (γ)καύλα είναι η Ναπιέ-Ρέυλτον που είχε παραγγείλει ο Κομπς, παρότι όχι τόσο effizient όσο τα καμάρια του Ράιχ.




    Kits, εξαρτάται τί θες να μάθεις σχετικά, το θέμα είναι ευαίσθητο και δεν το συζητώ δημοσίως.
    Παρέκλινα ένεκα που η κυρία παραπάνω μου ξύπνησε ευχάριστες αναμνήσεις.
     
  9. hugger

    hugger Regular Member

    '66's Ford Mustang Covertible .To dreamcar ...
     
  10. barkoulis

    barkoulis Regular Member

    του μπάρμπα μου από το αμέρικα.

    είχα πάει το '99,
    όλο τον Αύγουστο και τη συμμαζέψαμε παρέα.

    νά 'σαι καλά μπάρμπα.