Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

avatar

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 8 Δεκεμβρίου 2008.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Η ιδέα για το avatar πως σας ήρθε?
    Εμένα πριν λίγο καιρό ένας φίλος με τον οποίο κάνουμε αρκετές συζητήσεις(και μάλλον με ξέρει αρκετά) μου είπε ότι μοιάζω με το κόκορα+το γουρούνι του Αρκά ταυτόχρονα!
    Γέλασα πολύ-έχει τα δίκια του... και να μαι!
     
  2. kardy_

    kardy_ Regular Member

    μεγαλώνοντας απο έναν vampire όντας γυναίκα του και όντας ένα δεν ήταν δύσκολο να βρώ το αβατάρ μου
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: avatar




    ]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Η αρχική ιδέα ήταν πληγωμένοι/ χτυπημένοι/ έκπτωτοι άγγελοι... Κατόπιν επιθυμίας όμως, έβαλα τον εαυτό μου.
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: avatar

    ααααααααααααχχχχχχχχχχχ Johnny!!!



    εγώ αυτό που έχω τώρα(το παιδάκι που κλαίει)το έβαλα γιατί βρίσκω πολύ έντονη την έκφραση των συναισθημάτων του(φόβος,λύπη,απόγνωση?).και μου αρέσει που εκδηλώνει τόσο δυνατά αυτά που νιώθει
     
  6. cider

    cider Kitchen master

    Ο Μάγειράς μου είναι φαιδρός, σπλατεράς, ψιλοχαμένος, και σε τελική ανάλυση δεν θα μάθουμε ποτέ αν τη σφάζει τη ρημάδα την κότα ή όχι.
     
  7. female

    female Contributor





    Πολυαγαπημέος τυπάς ο Σεφ. Ένα από τα πολλά αριστουργήματα αφιερωμένο.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]


    Ένα από τα πολλά που κάνει με την κότα, ο σαδιστής...



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: avatar

    ...για αυτό που δεν φαίνεται...
     
  9. Hil

    Hil Regular Member

    το φετίχ μου......
     
  10. LordAini

    LordAini Regular Member

    Για όποιους διάβασαν το ποστ μου περι nickname, ο ρούνος του εν λόγω δαίμονα.
     
  11. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Οικογενειακή υπόθεση  
     
  12. gallant

    gallant Regular Member

    Παίζοντας με το Illustrator και το Photoshop θέλοντας να φτιάξω κάτι χωρίς τις συνηθισμένες άσχημες γωνίες μου προέκυψε το συγκεκριμένο, μου άρεσε οπότε... γιατί όχι αυτό.