Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm και pc games!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 5 Μαϊου 2008.

  1. doulos

    doulos Regular Member

    Tελευταία έχω βρει νέο τρόπο να αντλώ ευχαρίστηση απο μια αγαπημενη ασχολία, τα παιχνίδια στρατηγικής σε pc! Στα παιχνίδια αυτά χτίζεις πόλεις, στρατούς, αποικίες κλπ. Παίζοντας το παιχνίδι σκέπτομαι μερικά πρόσωπα, Αφέντρες και Αφέντες, τα οποία σέβομαι απόλυτα και προσκυνώ. Δινω τα ονοματά τους σε πόλεις, πλοία κλπ και με φαντάζομαι να απλώνω στα πόδια Τους όλες τις κατακτήσεις μου...!
     
  2. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Bdsm και pc games!

    Eλπίζω να μην ονόμασες καμια πόλη "Μήτσο".
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2008
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Bdsm και pc games!

    Εγω παλι εχω κολλημα με το tetris...
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω μικρος επαιζα πολυ Pacman ... σημερα καταβροχιζω σουβλακια ....
     
  5. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: Bdsm και pc games!

    Διαχρονικό κόλλημα με Tetris   Τώρα, όποτε έχω χρόνο (δηλαδή σπάνια), παίζω World of Warcraft, ενώ παράλληλα έχω ξεκινήσει να φτιάχνω ένα απλό site (είναι ακόμα στην αρχή και με διάφορα bugs) με απλά παιχνιδάκια (τα παίρνω από αλλού φυσικά) να μπαίνει ο κόσμος να χαλαρώνει   http://minigames.ath.cx (θα διαγραφεί το post λόγο διαφήμισης?   ) το προσωρινό link ( την Eri μπορεί να την ενδιαφέρει   )
     
  6. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Χμμ Δεν είσαι ο μόνος… Ειδικά σε πολεμικά που χρειάζονται ιδιαίτερη στρατηγική τρελαίνομαι όταν βγαίνω νικήτρια με ένα σορό θύματα που τους βλέπω σαν slaves!  
    Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!  
     
  7. doulos

    doulos Regular Member

    τότε μα παίξουμε online Lady in Black  
     
  8. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Bdsm και pc games!

    Βγηκε ο ''γκρινιαρης'' σε εκδοση πολεμικη.....;;;;;;
    Kαλα δεν μιλαει κανενας σας.........και εγω καθομαι και παιζω ακομα Μοnopolly........!!!!!!! 
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    Warhammer 40k "SoulStorm"

    εντάξει ,έχουν προσθέσει 2 φυλές ,η μία είναι από φανατικές γκόμενες που φέρνουν βόλτες με πριόνια ανα χείρας ... και η 2η είναι κάτι ξωτικά του διαστήματος τα οποία έχουν εργάτη σκλάβο με ατάκα "oh no the whip, no the whip..." οι πρώτοι μαχητές είναι κάτι τύποι με gags ... αρκετές μονάδες έχουν commant unit τύπισα με μαστίγιο ... και αποκορύφωση το ultra super mega top όχημα που έχουν είναι ένα σαν βάρκα με καπετάνιο έναν που κάθετε σε πολυθρόνα ,πολύ κόσμο με όπλα και 2 γκόμενες στα πόδια του καπετάνιου με κολάρα και ημίγυμνες οι οποίες δεν κάνουν τπτ άλλο από το να τρίβοντε ενώ οι άλλοι πλακώνοντε ... ωραίο παιχνίδι ε;

    επίσης προτείνω να κάνουμε μία monopoly με pro-dommes και για πίονια σκλαβάκια ! θα ξεκινά με φθηνές και αξύριστες οι θέσεις δίπλα από την αφετηρία και θα καταλήγει σε διάσημες και μουνάρες !!! και αθ έχει κάρτες εντολών με βασανηστήρια ,αντί για φυλακή θα είναι το μπουντρούμι ποπό το έχω, το έχω !!!
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω αντιθετα οταν ημουν μικρη "επαιζα" με τα "πουλακια" οσων επαιζαν pc games με αποτελεσμα να χανουν!
     
  11. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Εμενα παλι ρε παιδια τωρα με εχει πιασει με τα παιχνιδια ενα πραμα...τι διαολο τα γεραματα τα γερμα λετε να μου επιφυλασσουν εκπληξεις? Μου εκανε και ενας φυλος αναβαθμιση στο ενα απο τα κομπιουτερ ,τσαμπα φυσικα και επειδη γνωριζει την τρελα μου με τα αεροπλανα.. μου εβαλε το flyght simulator... και ο Θεος να βαλει το χερι του...... αει καλημερες!!!